Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca BMW nie patrzył na światła, wjechał w trolejbus. Pasażerka auta trafiła do szpitala (zdjęcia)

W centrum Lublina BMW zderzyło się z trolejbusem. Pomimo czerwonego światła kierowca auta osobowego wjechał na skrzyżowanie. Szybko tego pożałował.

44 komentarze

 1. NaocznyŚwiadek

  Po pierwsze oczywiście jak to mamisynki musiał się pokazać że rodzice kupili BMW i centrum miasta dziewczyna obok plemniki przejęły kontrolę nad orzeszkiem przypominającym mózg….
  A teraz na poważnie
  Zapi******* dobrze akurat wszystko widziałem na własne oczy i niech na prawdę sie cieszy że to był trolejbus bo jak by to było auto osobowe to by pozabijał ludzi… Bo osobówkę by wyrwało i zatrzymała by się na kamienicy a ile ludzi spacerowało do okoła na prawdę mogła być katastrofa dosłownie…..
  Prawo jazdy zabrać dożywotnio !!

 2. Napisze to, co pisałem już dziesiątki razy. Znowu B(olid) M(łodzieży) W(iejskiej) w akcji. Szkoda tylko pasażerki! Z drugiej strony mniej idiotów za kierownicą bwm, mniej wypadków!

 3. Przyszpanował idiota

 4. często to auto przejeżdżało w nocy na czerwonym , a raz stał na zielonym i ruszył na czerwonym myślę że daltonista albo idiota

 5. Nie po to sebix jedzie bmw, żeby patrzeć na jakieś światła dla plebsu. Nie po to karyna jedzie z sebixem, żeby jakieś głupie pasy zapinać.

 6. Samochody osobowe powinny mieć zakaz wjazdu do ścisłego centrum, min ul Krakowskie Przedmieście. Zakomleksione Wacki tam głównie próbują zwrócić na siebie uwagę szybką i głośną jazdą.

  • Hahah, powiedz to komuś z jeżdżących tam autami wartymi tyle co twoje mieszkanie lub dwa takie. Jedyny kompleks masz ty, a oni nie dość że wzbudzają podziw przechodniów to jeszcze mają wyraźne zainteresowanie płcią przeciwną. A ty? Przechodzisz wieczorem przez Krakowskie Przedmieście, usłyszysz ryk silnika v8 czy v10 i już masz ból pośladów. W dodatku pewnie jesteś obiektem drwin i dziewczyny na twój widok dostają ataku śmiechu bo ktoś kto głosi takie herezje nie może być normalny i normalnie wyglądać. Polecam kierunek – Abramowice zanim będzie za późno. 😉

   • Olgierd Jedlina

    Ty Kamilek to pewnie masz pryszcze na twarzy, że piszesz takie bzdury. Nie polecam Ci ani Abramowic, ani dermatologa na Twoje pryszcze. Polecam wreszcie dorosnąć.

   • Z całego serca ci życzę spotkania na chodniku z takim półgłówkiem w „samochodzie wartym mieszkanie”. Najlepiej z całą rodziną bo z takim podejsciem jakie masz lepiej zeby twoje geny też wyzdychały….

 7. – 1 burak
  – 1 burakowóz
  = Strochę bezpieczniej na drodze

 8. Na Te złomy BMW to oddzielne pozwolenie powinni wydawać bo same jełopy tym jeżdżą którzy nigdy nie używają kierunkowskazów ani na światła nie patrzą, a potem są takie skutki.