Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca audi najechał na 32-latka. Mężczyzna nie żyje

W sobotę wieczorem w Łaszczowie doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Kierowca audi najechał na 32-latka. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie dziś nad ranem zmarł.

Do wypadku doszło w sobotę o godzinie 19.45 w miejscowości Łaszczów w powiecie tomaszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszego na drodze powiatowej.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem osobowym marki Audi 20-latek najechał na 32-latka. Poszkodowany mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Niestety dziś nad ranem 32-latek zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. 20-letni kierowca był trzeźwy.

W trakcie zdarzenia na drodze panowały trudne warunki atmosferyczne, występowały opady śniegu. Pieszy nie posiadał elementów odblaskowych. Dokładne okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora ustalają policjanci z Tomaszowa Lubelskiego.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

38 komentarzy

 1. Śnieżyca pozwalała mi jechać szybko na drogowych bo nie była pylistą jak zawieja śnieżna,a we mgle to oczywiście wiem nic nie widać ,jedynie dobre światła mijania i przeciwmgielne

 2. „Najechał” Tak napisaliście jakby ten pieszy leżał na jezdni. Powinno być, że potrącił pieszego.

 3. Mieszkaniec miasteczka.

  A może szedł prawą stroną a nie lewą i z tyłu go huknął. Jakby szedł lewą stroną to zszedłby na pobocze widząc że jedzie na niego. Poprostu tyle miał żyć.

 4. Zadziwiony ale tylko jeden mnie wyprzedził

 5. Czepiacie się już wszystkiego po pierwsze nie ważne czy pił czy nie to był człowiek a po drugie zastanówcie się kto chodzi w kamizelkach odblaskowych ? Chodzą tylko ci którzy uprawiają sport więc przestańcie mówić o odblaskach bo 99 %ludzi nie chodzi , pomyślnie kiedy ostatnio mieliście takie odblaski na sobie ? Myślę że kierowca w terenie zabudowanym miał więcej niż mógł bo by zauważył leżącego . Wyrazy współczucia dla matki chłopaka i dla kierowcy , domyślam się co teraz przechodzą dwie rodziny . Nie osadzajmy nikogo , spójrzmy na siebie .

 6. Co tam śnieżyca, zmrok, wyobraźnia. Dał tata auto to ciśniemy ile wlezie.

  • Zajmij się czymś pożytecznym, tutaj nie ma żadnej winy kierowcy, tak już jest jak ktoś nadmiernie nadużywa alkoholu.

 7. Nie rozumiem dlaczego nikt nie napisał, że osoba zmarła była pod wpływem alkoholu i leżała na drodze.

  • Uuu to ty taki szybki. Pewnie taki wiejski,, plokulator,,, albo może wiejska podjednostka CBŚ. Bez badań, bez sekcji już znasz przyczynę. Czy dr, House i zmusiłeś nieprzytomnego do dmuchania?jacy my dumni z takiego,, łobywatela,, .

  • A skąd ty wiesz czy osoba leżała na drodze czy była pod wpływem alkoholu? Byłeś na miejscu zdarzenia ? Czy w Policji pracujesz ? A może jakimś detektywem jesteś? Ludzie nie mają co robić tylko piszą nawet nie wiedzą jak było.

 8. Pokupią 20 latkom samochodów i jeżdżą bez celu po nocy. Może po woli nie jechał.

Z kraju

Sport