690 680 960

Kiedy weszli do jego mieszkania policjanci, właśnie porcjował narkotyki

Kraśniccy policjanci zatrzymali 28-latka z Kraśnika, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Mężczyzna trafił do tymczasowego aresztu, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Kraśnika ustalili, że 28-letni mieszkaniec miasta może posiadać w miejscu zamieszkania zabronione substancje. W miniony wtorek mundurowi postanowili sprawdzić te informacje.

W momencie kiedy policjanci weszli do mieszkania, mężczyzna miał na stole częściowo wydzielone porcje białego proszku. Mundurowi podczas przeszukania odnaleźli nielegalną substancję również w innych miejscach mieszkania i odzieży, łącznie zabezpieczyli ponad pół tysiąca porcji dilerskich amfetaminy.

Część środków odurzających była już poporcjowana, reszta zaś była gotowa do podzielenia na porcje. Czarnorynkowa wartość narkotyków to kilka tysięcy złotych.

Mundurowi zatrzymali 28-latka, a następnie osadzili w policyjnym areszcie. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Ponadto policjanci ustalili, że ma on do odbycia karę pozbawienia wolności w ilości 6 miesięcy za podobne przestępstwa popełnione w przeszłości.

Teraz 28-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Na wniosek policji i prokuratury sąd zastosował wobec niego 3 miesięczny tymczasowy areszt.

(fot. Policja Kraśnik)

8 komentarzy

 1. Wystarczyłoby dać przecinek wyraz wcześniej i wyszłoby że to policjanci porcjowali narkotyki

 2. Ręce konserwowane

  To nie etyczne tak wchodzić do mieszkania bez zapowiedzi.

 3. W tym mieście nie opłaca się dilować lub robić jeśli nie masz rodziny i znajomych w policji lub urzędzie miasta. Konfident na każdym rogu, nawet jak nie masz nic wspólnego z narkotykami to zawsze ktoś się znajdzie i będzie cię oskarżał. W tej dziurze będąc uczciwym masz szansę zostać oskarżonym o cokolwiek. Taki klimat w tym grajdole. Jak chcesz jakiś biznes otworzyć to sępy zaraz z pustymi kieszeniami cię obsiądą.

 4. Podpis elektroniczny

  Naruszenie miru domowego.

 5. A gdzieżby tam kryminalni z Kraśnika ustalili… dostali tzw. cynk od „kogoś dobrego” z konkurencyjnej grupy i „załatwili” dilera na cacy.
  Teraz pewnie dochodzi, kto był tym „przyjacielem z boiska”, a jak odsiedzi co swoje, być może zechce wdzięczność okazać.
  Wtedy przeczytamy, że wyszedł z domu nie mówiąc nic nikomu i zapomniał gdzie mieszkał…

 6. Mocny,ale dokładnie jest u mnie w gminie Radecznica w powiecie za ojskim .Nie masz,rodziny, kolegów,, znajomości na policji,czy w urzędzie gminy to zrobią z ciebie narkomana glupka,mimo, że uczciwie ciężko pracujesz,a taki co się zajmuje narkotykami czy co innego złego robi ma znajomego albo z rodziny konfidenta policyjnego i jest bezkarny

 7. „Ponadto policjanci ustalili, że ma on do odbycia karę pozbawienia wolności w ilości 6 miesięcy za podobne przestępstwa popełnione w przeszłości”. Lepiej napisać: „w wymiarze 6 miesięcy”, „w liczbie 6 miesięcy” – wielkość policzalna.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska