Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

76-latka wjechała nissanem w 12-latkę. Dziewczynka przechodziła przez jezdnię w miejscu niedozwolonym

W środę w Lipniaku doszło do potrącenia 12-latki przez 76-latkę kierującą nissanem. Dziecko z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. Policjanci ustalili, że dziewczynka przechodziła przez jezdnię w miejscu niedozwolonym.

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 17.00 w miejscowości Lipniak w powiecie lubelskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu dziecka przez pojazd osobowy. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Z ustaleń policjantów wynika, że 12-letnia piesza przechodziła przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, poza przejściem dla pieszych. Na prostym odcinku drogi została potrącona przez 76-letnią kierującą pojazdem marki Nissan. Dziewczynka w wyniku zdarzenia upadła na jezdnię. Została przewieziona do szpitala, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – relacjonuje mł.asp. Ilona Kleszczyńska z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności na drodze. Pamiętajmy, że niechronieni uczestnicy ruchu drogowego, to grupa szczególnie narażona na tragiczne skutki zdarzeń z ich udziałem.

PRZECZYTAJ

Kia uderzyła w przepust i dachowała. Groźne zdarzenie drogowe w Parczewie

7 komentarzy

  1. 12 lat i nietrzeźwa to byłoby bardzo ciekawe w Lipniaku.

  2. Nissan i wszystko jasne

  3. się małolat nauczy może

  4. Ale jak 18stolatka jechała samochodem i potrąciła 76letnią babcię poza przejściem to już takie proste nie było

  5. 76-latka to powinna siedzieć w fotelu i na drutach robić a nie jeździć samochodem… 😲

  6. mam gyat

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport