Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kamieniem i pałą w samochód. Pijany pasażer Bolta „podziękował” kierowcy za dowiezienie go do domu (zdjęcia)

Pijany mężczyzna uszkodził samochód, rzucił się też na kierowcę. Trafił do policyjnej celi. Niebawem ma usłyszeć zarzuty. Wszystko zaczęło się od tego, że kierowca przerwał kurs słysząc obelgi pod swoim adresem.

23 komentarze

 1. He he wstyd na całą wieś. Zamazanie twarzy nic nie da.

 2. Znalazłem na YT nagranie jak jedna pani hulajnogą BOLT uszkodziła auto i uciekła wioząc nieprzepisowo nieletniego narazając go na utratę zdrowia i życia /channel/UC9hd19LAJbP5D0stlauiemg BOLT odpowiedział prokuraturze że nie są w stanie udostępnić danych.

 3. Miał racje w 100%!!.

 4. Niestety z filmu na Youtube wynika,że kierowca w głupi sposób sprowokował całe zajście. Pasażer owszem pijany, ale nie ubliżał kierowcy, swoją uwagę kierował do kierowcy mijanego samochodu. Kierowca widział, że jest pijany, mimo to zabrał go, by zarobić aż 7 zł. Pan kierowca minął się z powołaniem, może do policji powinien wstąpić? No i ewidentnie przekroczył granice obrony koniecznej.

  • Ewidentnie to ty jesteś głupcem. A o przekroczeniu granic obrony to pozwól zdecydować policji i sądowi. Twoje zdanie nikogo nie interesuje.

 5. Podaję adres ***

 6. Pabloo(oryginał)

  Napisał ten co w trakcie jazdy spiernicza na czerwonym świetle, bo go nie stać na 7 żyła.

 7. Gość swoją aparycją przypomina pewną grupę ludzi z ul. Wiejskiej w stolicy.

 8. Nie ma co dyskutować, *** cholerna, od rana na takiej bombie a kierowca miał prawo prosić o opuszczenie auta. JEdynym winnym jest ten ***

 9. Heh… Szkoda że mi się nic takiego nie ptrztrafiło jeszcze, zmasakrował bym pijakowi pysk. Ale bym się wyżył, jak prawdziwy. Codziennie siadając na Bolta liczy że trafię na takiego gagatka. Może w tym tygodniu coś się ruszy…