Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jutro otworzą lubelskie pole konopi. Będzie można zabrać do domu tyle roślin, ile się chce

Jutro rano właściciel pola konopnego w Lublinie otworzy je dla mieszkańców miasta. Nie będzie ograniczeń, co do ilości zebranego surowca. Kwiaty konopi są dostępne do wyczerpania zapasów na polu, zapowiada Szymon Włodarczyk prezes zarządu Hemplab.

Już jutro będzie można wejść na słynne pole konopi przy ul. Jantarowej w Lublinie i zabrać zerwane rośliny do domu. W piątek o godzinie 10.00 przedstawiciele firmy Hemplab usuną ogrodzenie i dadzą możliwość mieszkańcom miasta, a także wszystkim przyjezdnym, zbioru konopi na własne potrzeby.

– W związku z natłokiem wyzwań logistycznych nie możemy rozpocząć planowanego zbioru konopi włóknistych na słynnym polu, mimo że jest na to idealny moment. Konopie są już dojrzałe, pięknie pachną i zawierają wysokie stężenie dobroczynnych substancji. Chcemy się więc nimi podzielić i udostępnić pole dla wszystkich, którzy chcą zerwać bukiet konopi i zabrać go ze sobą do domu. Z zerwanych konopi można zrobić dekorację, nalewkę, napar czy nawet domowy macerat o właściwościach pielęgnacyjnych. Jednocześnie przypominamy, że uprawiana przez nas odmiana nie ma w składzie żadnych substancji psychoaktywnych – informuje Szymon Włodarczyk prezes zarządu Hemplab.

Rano przedstawiciele firmy pojawią się na polu i zdemontują ogrodzenie tak, aby można było swobodnie wejść na pole. Ogrodzenie zostanie usunięte u szczytu pola, od strony ulicy Berylowej. Pole będzie otwarte cały piątek. W razie dużego zainteresowania właściciele pola nie wykluczają możliwości zbiorów również w najbliższy weekend.

– Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do zbiorów. Nie ma ograniczeń co do ilości zebranego surowca. Kwiaty konopi są dostępne do wyczerpania zapasów na polu. Łodygi konopi włóknistych są bardzo twarde dlatego warto zabrać ze sobą narzędzia do cięcia kwiatów. Mamy nadzieje, że i w tym roku uprawiane przez nas konopie przysłużą się możliwie szerokiemu gronu ludzi i pomogą w popularyzacji tej niesamowitej rośliny – dodaje Szymon Włodarczyk.

18 komentarzy

 1. sama rozpusta
  tęczowe parasole
  konopie
  co jeszcze chcecie dać naszym dzieciom ?

  • Około 50.000 PLN długu publicznego na każdego mieszkańca Polski, więc też i na każde rodzące się dziecko.
   Kiedyś jeszcze dało się to określić. Teraz przez kreatywną księgowość i pozabudżetowe fundusze już trudniej to wyliczyć. Ale na pewno nie mniej.

  • animatorów seksualnych, lgbt+++++ i pedofilię jako lekarstwo na depresję dzieci. Głosujcie na po, zielonych i lewatywy, zapraszam do urn

 2. Nawet nie chciało się wam zrobić normalnego merytorycznego zdjęcia ….

  • Właśnie to jest fajne zdjęcie, bo jest z poprzedniego roku ze zbiorów.
   Jakie to jest „merytoryczne” zdjęcie?

   • Fajne zdjęcie bo od razu bije po oczach parasolka wywołująca oczywiste skojarzenia? Nie ma tu takich naiwnych co uwierzą w przypadek.

 3. Wspaniały moment by trafić rakietą w to zbiorowisko narkomanów i ćpunów. Społeczeństwu wyjdzie to na zdrowie. Nikt nie będzie żałował. Nie ma gorszego sortu ludzi nisz palacze marichuany

 4. Ale na co to komu?

 5. Smoke good stuff.

 6. Oj tam, dzieci sobie podsusza, wkoncu nabija w lufki fifki i będą mieli radoche, aż wkoncu któryś „ty coś klepie” : p

 7. Eej, a może na sznurek do sanek? Wszak Zima idzie…

 8. Tęczowe ćpuny

 9. A to te lecznicze do olejku?

Dodaj komentarz

Z kraju