Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jeździł motocyklem pomiędzy wypoczywającymi ludźmi. Nie posiadał uprawnień

W miniony piątek łukowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który urządził sobie przejażdżkę na motocyklu pomiędzy wypoczywającymi ludźmi na terenie kompleksu wypoczynkowego. Jednoślad nie posiadał tablic rejestracyjnych i był nieubezpieczony.

W piątek po południu policjanci z Łukowa otrzymali zgłoszenie o motocykliście jeżdżącym na terenie kompleksu wypoczynkowego Zimna Woda. Mężczyzna miał nie reagować na uwagi oraz polecenia pracowników ośrodka. Co więcej, jeździł po terenach zielonych i pomiędzy wypoczywającymi ludźmi.

Skierowani we wskazane miejsce mundurowi dowiedzieli się ponadto, że mężczyzna „kręcił bączki” i „skakał” jednośladem przez krawężniki. Pojazdem kierował 28-latek z Łukowa. Jego crossowy motocykl nie miał zamocowanych tablic rejestracyjnych i był nieubezpieczony. Dodatkowo mundurowi ustali, że młodzieniec nie miał uprawnień do kierowania takim motocyklem.

Za popełnione wykroczenia młody mężczyzna został ukarany tysiączłotowym mandatem. Co więcej 28-latek trzymał się za obolały bark. Mundurowi wezwali do niego karetkę pogotowia. Po badaniach lekarskich okazało się, że 28-latek najprawdopodobniej przewrócił się na motocyklu i doznał niegroźnego urazu. Teraz policjanci prowadzący postępowanie ustalą szczegóły i okoliczności zdarzenia z udziałem motocyklisty.

(fot. Policja Łuków)

6 komentarzy

 1. UFG już powiadomione czy ee tam ?

  • UFG może go pocałować w d….

   • i tu bym polemizował
    wyraźnie w artykule napisano „motocykl nie miał zamocowanych tablic rejestracyjnych”, a nie „nie był zarejestrowany”
    w tym drugim przypadku, czyli pojazd niezarejestrowany poza drogą publiczną masz rację – mogą go cmoknąć, ale jeśli jest zarejestrowany, to może go trzymać w szopie obwiązanej łańcuchem, a OC musi mieć

 2. To znaczy że bidulek jeszcze jeden mandat dostanie za to że się przewrócił bo to też zagrożenie. Kiedyś na wichurze wieczorami , bez przerwy szpanowało się bez papierów , bez kasku – teraz nic nie można. Co za czasy ….

 3. toć to motorower , silnik ma mniejszy od simsonka , po co na to papiery ?

 4. Za wyprzedzanie na przejściu dla pieszych jest 300 pln a ten cudak dostał 1000… no musiał tą popierdułką stworzyć nie byle jakie zagrożenie… chyba po ludziach jeździł… Czepcie się prawdziwych bandytów drogowych…
  Oczywiście zaraz ktoś napisze że „inaczej bym mówił jak by mi dziecko zabił”… statystyki jasno pokazują kto jest śmiertelnym zagrożeniem na drogach czyli mordercy, pijani lub trzeźwi wariaci w samochodach….

Z kraju