Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jeszcze w tym roku ruszy McDonald’s w Świdniku. Rozpoczęła się rekrutacja pracowników

Jeszcze w tym roku przyjmie pierwszych klientów powstający w Świdniku McDonald’s. Obecnie trwa nabór pracowników.

Niezwykle szybko przebiegają prace związane z budową pierwszej w Świdniku restauracji McDonald’s. Obiekt powstaje na działce przy ul. Racławickiej, między marketem Biedronka i Media Expert. Budynek już stoi, trwają prace wykończeniowe oraz z zagospodarowaniem przyległego terenu. Zamontowany już został słup z górującym nad okolicą logiem sieci fast – foodów.

Wiadomo już, że lokal zarówno z zewnątrz, jak też w środku, będzie bardzo podobny do tego, który nie tak dawno został otworzony przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Tymczasem sieć rozpoczęła już rekrutację załogi.

Choć na dzień dzisiejszy nie została jeszcze określona data otwarcia lokalu, pewne jest, że o ile nie stanie nic na przeszkodzie, ma to nastąpić pod koniec grudnia. Tak jak większość restauracji tej sieci, w Świdniku nie zabraknie kawiarni McCafe oraz obsługi kierowców w systemie McDrive.

65

66

(fot. lublin112)
2017-11-17 23:15:07

24 komentarze

  1. Jedyna w Polsce restauracja McDonald’s pod wezwaniem Św. brata Alberta specjalnie dla plebsu Lsw dla lokalnej społeczności zupa w słoiku i Biedronkowe produkty na produkcje kanapek a dla najmłodszych śrubokręty zamiast zabawek .