Jeden ze sprawców pobicia w centrum Lublina zatrzymany. Dziś usłyszał zarzuty

Wczoraj lubelska Policja opublikowała nagranie z monitoringu, który zarejestrował dwóch sprawców pobicia na ul. Krakowskie Przedmieście. Jeden ze sprawców, dzięki informacji od mieszkanki Lublina, został zatrzymany i usłyszał już zarzuty.

Do zdarzenia doszło 5 grudnia 2015 r. około godziny 5.40 przy ul. Krakowskie Przedmieście w Lublinie.

– Wracający ze znajomym 25-latek zauważył grupę mężczyzn, którzy jego zdaniem byli nastawieni agresywnie. Doszło pomiędzy nimi do wymiany zdań i szarpaniny. Dwaj mężczyźni na tym jednak nie poprzestali. Pobiegli za 25-latkiem i dotkliwie pobili. Leżącego 25-latka kopali po głowie powodując liczne złamania twarzoczaszki – informuje podkom. Andrzej Fijołek z KWP Lublin.

Dzięki informacji przekazanej przez jedną z mieszkanek Lublina policjanci mogli dziś przedstawić zarzuty jednemu ze sprawców.

– Okazał się nim 26-letni mieszkaniec Lublina. Dziś usłyszał zarzuty pobicia, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci ustalają kim był drugi z napastników – dodaje podkom. Andrzej Fijołek.

2016-02-03 12:25:41
(fot. wideo Policja Lublin)

reklama

Zobacz również

16 komentarzy

 1. Czemu policja nie udostępniła tego nagrania wczesniej? Sami męczyli sie od grudnia a po publikacji materiału gość znalazł sie w ciągu dwóch dni.

  • Wystarczy pomyśleć. Pobicie mialo miejsce na ulicy, a nagranie jest ze sklepu. Czasu na to potrzeba. Zamiast się cieszyć, że gnój jeden już złapany to nie, wieczne malkontenctwo i narzekanie. Cebula już uszami ci wyłazi

   • tyle czasu nagranie ze sklepu pozyskiwali? Produktywność poniżej krytycznej i tyle w temacie…

  • Chcieli pokazać że też umiom..

 2. Jeszcze dzisiaj znajdą drugiego muszkietera.

 3. Co z tego ,że go złapali jak pewnie dostanie zawiasy. Zapewne się jeszcze dowiedzą bandyci kto ich wsypał i ta mieszkanka lublina też będzie miała popękana twarzoczaszkę. Wogóle zatrzymali go czy przesłuchali i wypuścili??

  • Nie pisz tak. Niech sie pani nie przejmuje tym co napisal kolega. Bandyci nie dowiedzą sie kim pani jest. Spokojnie. Przy okazji gratuluje pani postawy. Takie gnioty musza być ukarane. Mam nadzieje ze na komisariacie to właśnie ich kości twarzoczaszki będą trzeszczały.

 4. skoro dostanie zawiasy to trzeba przed wyrokiem tez skopac mu ryja

 5. Bardzo bym chciał i mam nadzieję że nie tylko ja by tego typu sprawy były opisywane do końca, bardzo mnie interesuję jaką faktyczną karę dostał zatrzymany itd. Szkoda że tak rzadko się mówi o tak istotnych sprawach jak kary ich egzekwowanie…i jeszcze raz napisze że w Lublinie przydałby się ruch, stowarzyszenie lub cokolwiek innego do oczyszczania naszego miasta z dresiarskiego śmiecia, szympansów w białych czapeczkach i innych szkodników. Skoro te śmiecie bezkarnie kopia po głowie chłopaka w centrum Lublina na deptaku to coś jest nie tak…znajać realia nie wierzę w sprawiedliwy wyrok gówniarze zapewne będą dumni że zostali zatrzymani a potem będą się brechtać bo nic im nie zrobią w najgorszym wypadku zawiasy lub grzywna….smutne to wszystko…

  • Jeżeli nie był wcześniej karany z tego samego artykułu, to dostanie maksymalnie 2 lata w zawieszeniu na 5 i z 1000zł grzywny. Będzie bohaterem wśród swoich „mord” i HWDP na 100%

 6. Gdyby policja zapewniała 100% anonimowości to mieli by roboty na 3 lata bez leniuchowania.
  Tylko jest 1 problem oni chcą mieć to na piśmie z podpisem i wszystkimi danymi zeznającego.

  Franek masz rację w tym co mówisz powinni do końca informować opinię publiczną.

  Co z królami dopalaczy z czechowa i okolicznej wsi.? i kilka dziesiąd innych spraw

 7. Pozdrowienia do więzienia.

 8. Duda i tak ich ułaskawi

  • No jeśli chodzi o ułaskawianie bandytów to Kwaśniewski przoduje bezapelacyjnie , poczytaj trochę a później komentuj

 9. Wielkie brawa i szacunek dla tej Pani. Patologia powinna być napiętnowana a nie odwrotnie. W odpowiedzi na komentarze sugerujące, że ta Pani powinni powinna się czegoś obawiać – nawet jeżeli ta Pani zgłosiła sprawę oficjalnie podpisując się imieniem i nazwiskiem, jest bezpieczna, dlatego, że nawet tacy debile wiedzą iż gdyby coś się Jej stało, pójdą na pierwszy ogień podejrzeń.

 10. Brawo, obsraniec raczej jutro nie spróbuje pączka. Ewentualnie na Południowej go nadzieją 😀

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7466zł 0.38%
  • GBP 5.1104zł 0.3%
  • EUR 4.548zł 0.16%
  • CHF 4.2219zł 0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL