Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Romantyczna: Ukradli dwa kartony wódki, pobili ochroniarza. Zatrzymali ich policyjni wywiadowcy

Dwaj młodzi mieszkańcy Lublina odpowiedzą za kradzież rozbójniczą. Mężczyźni ukradli z dyskontu dwa kartony wódki a w czasie ucieczki pobili ochroniarza.

Do kradzieży doszło w poniedziałek wieczorem na ul. Romantycznej w Lublinie. Do dyskontu weszli dwaj młodzi mężczyźni i po chwili stanęli w kolejce do kasy z dwoma kartonami wódki. Kiedy przyszła ich kolej do płacenia wybiegli ze sklepu i zaczęli uciekać w kierunku ul. Dzierżawnej.

– W pościg za nimi ruszył ochroniarz. W momencie, gdy złapał jednego z nich za rękę drugi z mężczyzn podbiegł i uderzył ochroniarza pięścią w twarz. Po czym uwolnił kolegę i obaj uciekli. O zdarzeniu zostali poinformowani policjanci. Chwilę później wywiadowcy z KMP natrafili na mężczyzn pasujących do rysopisu. Obaj zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu – informuje podkom. Kamil Gołębiowski z KWP Lublin.

Sprawcami okazali się dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 17 i 20 lat. Obaj zostali przesłuchani i dziś zostaną doprowadzeni do prokuratury, policjanci wnioskować będą o zastosowanie środka zapobiegawczego.

Przestępstwo kradzieży rozbójniczej zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.

2016-02-03 10:37:53
(fot. ilustr. lublin112.pl)

reklama

//

31 komentarzy

 1. O co wam chodzi przecież w tekście jest doprowadzili a nie podprowadzili

 2. oczywiście sąd nie znajdzie podstaw do zatrzymania i zostaną wypuszczeni to norma ,pozdrawiam regionalny wymiar sprawiedliwości a zatrzymani ? chłopaki aby tak dalej , pamietajcie jesteście bezkarni ,sąd jest z wami

 3. Ku..wa co się dzieje na tym świecie, zepsuc sobie zycie w tak idiotyczny sposób. Pewnie pod celą będą bohaterami 😀 . Teraz będą żreć za moje podatki, a przeciez pod nosem mamy las i rzekę to przynajmniej ryby by pojadły, a za nimi raczej nikt by nie tęsknił !!!

  • Też jestem zwolennikiem alternatywnych rozwiązań!
   Ojca nie ma, pracy nie ma to matce byłoby lżej, bo i tak za dużo klientów nie ma 🙂

 4. Jaka to kradzież rozbójnicza? Gorzałę zarąbali w markecie a ochroniarz zarobił w papę po za terenem sklepu. Dwa różne przestępstwa oddalone w czasie. Papuga o to zadba. Pewnie już opijają skok stulecia.

 5. jeżeli za takie coś jest dycha… to za gwałt powinno być dożywocie… bo ochroniarzowi się ranka zagoi… a gwałt to ślad na psychice na całe życie, obchodzi to kogoś ?

 6. Gdzie jesteście Rudy, Alku, Zośko???

  Co drugi tu to zryty beret…
  Polska jest taka jak jej mieszkańcy!
  Jeśli większość młodych lublinian to naprawdę kibice motorka to klub powinien grać w 1 lidze… a gdzie gra???
  W krzakach! Obraz nędzy i rozpaczy dopełniają ćpuni, dealerzy i handlarze papierosów w czapkach motorka lub jakichś patriotycznych akcentach (że to niby narodowcy… ciekawe ilu z nich chciałoby bronić ojczyzny???).
  Czym się karmisz- tak żyjesz!
  Policja zła, ochroniarz zły, prawda też jest zła i dobro też jest złe!!!
  Dlaczego???
  Bo to ogół niestety stanowi o tym co to norma.
  A w Lublinie patologia stała się normą.
  (nie wszędzie na szczęście…. ale zawsze jest tak, że jedno gówno zepsuje cały urok kąpieli, nawet dyby ktoś nasrał do wody na drugim końcu jeziora)

Wiadomości z info112