Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jeden skręcał, drugi wyprzedzał. Jedna osoba ranna w zderzeniu forda z toyotą (wideo, zdjęcia)

Niezachowanie ostrożności podczas manewru skrętu w lewo, jest wstępną przyczyną wypadku, który miał miejsce wieczorem w pobliżu lasu Stary Gaj. Jeden z kierowców doznał obrażeń ciała.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 20.00 na ul. Lipskiej w Lublinie. W rejonie Zajazdu pod Gwiazdami zderzyły się dwa samochody osobowe: ford i toyota. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna, policja oraz pogotowie energetyczne.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku, w stronę Starego Gaju. Kierujący fordem mężczyzna wykonywał manewr skrętu w lewo, na jedną z posesji. W tym czasie jednak był wyprzedzany przez kierowcę toyoty. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów. Wytrącona z toru jazdy toyota wypadła jeszcze z jezdni i uderzyła w słup energetyczny.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę forda przetransportowano do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez kilka godzin ul. Lipska była zablokowana.

16 komentarzy

 1. Jak nie ma AC to koszty ma na nowe auto

  Kierowca forda winny

 2. Zajazd pod gwiazdami to szczyt patologii, zawsze kiedy tam przejeżdżam to pijani uczestnicy się biją, mam nadzieję że zamkną ten syf

  • Ty sie dobrze czujesz człowieku?

  • Tosia Rozgwiazda

   Co to za komentarz ? Zdarzył się wypadek na tej ulicy, na szczęście kierowcy byli trzeźwi i nic poważnego im się nie stało, z tego co mi wiadomo, to nie byli goście zajazdu więc Pana takie stwierdzenie jest bezzasadne. Jeśli Pan często jeździ tą drogą to powinien zauważyć, że zdarzenie nie było przy lokalu tylko dalej.
   Jeszcze Pana nazwisko? jeśli jest prawdziwe, to o czymś świadczy Gwiazda na rodzinę się Pan pogniewał ?

Dodaj komentarz

Z kraju