690 680 960

Jeden nietrzeźwy, drugi poszukiwany. Wpadli podczas kontroli drogowych

Dwóch kierowców zostało zatrzymanych przez policjantów z puławskiej drogówki, ponieważ poza przekroczeniem dozwolonej prędkości, mieli na sumieniu coś znacznie poważniejszego. Kierowca audi, 53-letni mężczyzna, okazał się nietrzeźwy, natomiast 52-letni kierowca mitsubishi był poszukiwany.

W miejscowości Góry, gmina Markuszów, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego mitsubishi, który przekroczył dozwoloną w tym miejscu prędkość o 31 km/h. Mieszkaniec gminy Bełżyce jechał z prędkością 81 km/h i będzie odpowiadał przed sądem za swoje wykroczenie.

Po sprawdzeniu 52-letniego kierowcy w policyjnych systemach okazało się, że nie tylko przekroczył prędkość, ale również był poszukiwany przez sąd do odbycia kary zastępczej aresztu za nieuregulowaną grzywnę. Został on zatrzymany i trafił do aresztu.

W tej samej gminie, zatrzymany został 53-letni mieszkaniec gminy Garbów, który kierował audi i przekroczył prędkość o 20 km/h. Policjanci nabrali podejrzeń co do jego stanu trzeźwości i badanie potwierdziło przypuszczenia funkcjonariuszy.

Okazało się, że 53-latek miał promil alkoholu w organizmie, co spowodowało, że policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Za przekroczenie prędkości otrzymał mandat karny, a za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości będzie odpowiadał przed sądem.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

Jeden komentarz

  1. Czy nie byłoby lepiej (dla wszystkich), gdyby wszyscy menele poruszali na Wigry 3, a nie aŁdi 3 czy aŁdi 4? Wszystkim by to na dobre wyszło. Ale jak policja robi nagonki na meneli na rowerach to nic dziwnego, że wolą oni poruszać się samochodami.

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 4.1545zł -0.82%
  • GBP 5.2106zł -0.01%
  • EUR 4.4717zł -0.16%
  • CHF 4.6136zł -0.16%

Polub nas