Jeden marihuanę ukrył w samochodzie, drugi obok warzyw uprawiał konopie (zdjęcia)

Krasnostawscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn. Jeden z nich posiadał ponad 200 gramów marihuany, drugi zaś w tunelu foliowym uprawiał konopie indyjskie.

Policjanci z Krasnegostawu w miniony czwartek przeszukali jedną z posesji na terenie miasta. Mundurowi posiadali informację, że mieszkający tam 27-latek może posiadać narkotyki. Jak się okazało, mężczyzna ukrył marihuanę w samochodzie stojącym w garażu.

Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 208 gramów marihuany. W związku z podejrzeniem posiadania przez 27-latka znacznej ilości środków odurzających, sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Z kolei w piątek policjanci udali się na przeszukanie na jedną z posesji w gminie Izbica. Tam funkcjonariusze Zespołu do Zwalczania Przestępczości narkotykowej ujawnili nielegalną plantację konopi. W foliowym tunelu ogrodowym 26-latek obok warzyw uprawiał narkotyczne rośliny.

Co więcej, w pomieszczaniach gospodarczych policjanci odnaleźli słoiki z suszem roślinnym, a także liście konopi. Łączna waga zabezpieczonego suszu to ponad 27 gramów. Mężczyzna został zatrzymany i o jego dalszym losie zdecyduje prokurator.

(fot. Policja Krasnystaw)

3 komentarze

  1. Marichuana medyczna to tez ”narkotyczna roślina” ? Prosze… :/

  2. Patrzcie jakie kkp Krasnystaw solidne a marihuana 0.5 Kg jest ok i amfetamina nawet aresztu i konsekwencji a dziś wielcy CBŚ funkcjonarjusze

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu