690 680 960

Jeden był poszukiwany, drugi miał zakaz prowadzenia pojazdów. Obaj wpadli podczas drogowych kontroli

Kontrole drogowe, przeprowadzone przez policjantów z Janowa Lubelskiego, zakończyły się dwoma zatrzymaniami. Pierwszy z zatrzymanych mężczyzn był poszukiwany przez Prokuraturę w Warszawie oraz Sąd w Puławach. Drugi natomiast wpadł, ponieważ rozmawiał przez telefon podczas jazdy.

W miejscowości Kolonia Zamek w powiecie janowskim patrol ruchu drogowego zatrzymał kierowcę opla do kontroli, którym okazał się 29-letni mężczyzna. Podczas jazdy rozmawiał on przez telefon, co skłoniło policjantów do dokładniejszego sprawdzenia jego historii kierowcy.

Okazało się, że mężczyzna ma trzykrotny zakaz prowadzenia pojazdów, w tym jeden dożywotni. Został zatrzymany i odpowie za swoje postępowanie przed sądem. Za używanie telefonu komórkowego podczas jazdy, otrzymał mandat.

Z kolei policjanci z patrolu zatrzymali mitsubishi na jednej z ulic w Janowie Lubelskim. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 27-letni kierowca był poszukiwany przez Prokuraturę w Warszawie, aby ustalić miejsce pobytu. Dodatkowo, był również poszukiwany przez Sąd w Puławach w celu odbycia kary aresztu. Po wskazaniu aktualnego miejsca pobytu i opłaceniu kary zastępczej, 27-letni mężczyzna został zwolniony.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

3 komentarze

 1. Kołtyś uzurpator

  Warto dodać, że w całym jónowie jest jakieś trzy ulice na krzyż. To tak apropo informacji, że na jednej z ulic.

 2. Lja to miasteczko, a nie wieś

  te mudry inaczej, a byś kiedyś w tym janowie?
  czy zbyt daleko dla jaśnie „pana” ?
  Dramat, że takich jak ty nauczyli pisać i czytać…
  do kosy chopie

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.1887zł -0.18%
 • GBP 5.2109zł -0.04%
 • EUR 4.479zł -0.25%
 • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas