Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Jechał pod prąd, doprowadził do czołowego zderzenia. Pięć osób, w tym dzieci, w szpitalu (zdjęcia)

Podróżując wraz z dziećmi poruszał się pod prąd i doprowadził do groźnego wypadku. Ulica Północna jest całkowicie zablokowana, na miejscu pracują policjanci.

87 komentarzy

 1. jak połowa którzy jechali tam pierwszy raz spojrzał na znak organizacji kierunku jazdy po lewej stronie i na odcinku z przerywaną zjechał pod prąd……..
  nikogo nie usprawiedliwiam ale strzałki poziome to fajny pomysł ….

  • Poruszając się autem musisz obserwować cała drogę a nie wybiórczo jeden znak. Jadąc tym odcinkiem drogi już od skrzyżowania z kosmowskiej jest podwójna ciągła która sama w sobie mówi, że jest to droga dwukierunkowa, potem fakt jest przerywana ale logicznie myśląc, wjeżdżając na drogę dwukierunkową ona magicznie nie zmienia się w jednokierunkową. Dalej jest przystanek autobusowy z lewej strony wiadomo tłumaczyć nie trzeba następnie jest przejście dla pieszych znowu z linia podwójną ciągłą i z linia zatrzymania która wyznacza gdzie masz się zatrzymać przed pdp, jadąc lewym pasem pod prąd takiej lini nie masz jest ona dopiero za przejściem. No i dalej już masz znak informujący o kierunkach jazdy. Naprawdę przy tylu informacjach dalej jadąc pod prąd to albo trzeba być niewidomym albo nie znać się na PRD. W dodatku widząc auto jadące na czołówkę nie dało mu do myślenia? O godzinie 15 tam jest spory ruchu nie uwierzę, że po drodze nie minął żadnego auta z przeciwka.
   A jak czytam wszystkie te komentarze, że takie sytuacje to tam norma to jestem w szoku!

 2. Gościu wypowiadając się tak szczegółowo domniemam ,że jesteś z Lublina i jesteś cwaniak który się mądrzy bo zna tą trasę na pamięć. Przypuszczam że jak byś przyjechał do Warszawy to paznokcie obgryzłbyś na samym wjeździe podejrzewam że problem by ci sprawiła jazda no drodze ekspresowej, więc przestań się mądrzyc bo na trasie ekspresowej Lublin-Warszawa jest wiele wypadków i to z twoimi tablicami rejestracyjnymi. I jeszcze jedno wiedząc jakie są tam znaki podejrzewam że jeździsz na pamięć ,więc uważaj bo przy pierwszej zmianie organizacji ruchu skączyc możesz podobnie.

  • Zjeździłem całą Polskę i kawał Europy i jakoś nigdy nie miałem problemu na żadnej trasie. Właśnie dlatego, że nie jeżdżę na pamięć nie miałem większego problemu pokonania ul. Północnej. Skoro nie znam trasy to tym bardziej obserwuje drogę i otoczenie właśnie żeby nie być taką łajzą jak ty która odgryzła swe paznokcie po tym wypadku, pewnie fotel na brązowo tez ubrudziłaś, co? Nie dość, że czeka cię teraz naprawa to jeszcze pranie tapicerki z kału.
   Na przyszłość obserwuj drogę, znaki i ogólne otoczenie to nie będziesz musiała jęczeć, że droga źle oznakowana albo zaprojektowana.

  • A jeśli chodzi o blachy na moim złomie to niestety zaczynaja się od W…

 3. Licz się że słowami. Pamiętaj że możesz trafić na większego cwaniaka. Mam nadzieję że nie będę musiał przyjeżdżać do twojego wypadku SUPER KIEROWCO i nie będę musiał wypisywać Ci nagrody za twoją wspaniałom jazdę. Pozdrawiam

Z kraju

Polityka i społeczeństwo