690 680 960

Jechał od prawej do lewej i śpiewał. Traktorzysta miał ponad 3 promile (wideo)

Krasnostawscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego traktorzystę „śpiewaka”. Mężczyzna mając ponad 3 promile kierował ciągnikiem rolniczym, a jego wesoły śpiew roznosił się dookoła. Teraz jego zachowanie na drodze oceni sąd.

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Bończa w powiecie krasnostawskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym ciągnikiem rolniczym. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna jechał drogą od prawej do lewej, a co więcej głośno sobie śpiewał.

Na miejsce natychmiast udali się policjanci, którzy zatrzymali mężczyznę na jednej z posesji. Badanie alkomatem wykazało, że 45–letni mieszkaniec gminy Kraśniczyn miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że posiada także aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez sąd.

W styczniu tego roku mężczyzna jechał osobowym audi również w stanie nietrzeźwości – miał wtedy ponad 2,5 promila. Zakaz prowadzenia pojazdów uprawomocnił się pod koniec czerwca br. Wkrótce zachowanie traktorzysty „śpiewaka” oceni sąd.

(fot. wideo Policja Krasnystaw)

25 komentarzy

  1. Mokry Kononowicz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    W dzisiejszych czasach przy kosztach wszystkiego nic tylko sie napić i jechać przed siebie, bo to wszystko w dobrą strone nie idzie.

  2. ,aa,boKrzycho.paPj

    A ten który trąbił na traktor,to to jest obraz społeczeństwa,bo ten trabiacy miał gdzieś to że traktor może zjechać na lewą stronę czy do rowu,jak by ten traktorzysta był jego bratem,to by go ratował w inny sposób,a tak to telefonik na policję i użycie klaksonu

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin