Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jechał nietrzeźwy śmieciarką, na skrzyżowaniu doszło do zderzenia (zdjęcia)

W środę rano na jednym ze skrzyżowań w Lublinie doszło do zderzenia dwóch pojazdów, w tym śmieciarki. Jak się okazało, kierowca tego drugiego pojazdu był nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 8.00 na skrzyżowaniu ul. Walecznych i Węglarza w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody – osobowy i ciężarowy. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący śmieciarką mężczyzna poruszał się od strony ul. Walecznych i wykonywał manewr skrętu w lewo w ul. Węglarza. Zignorował jednak znak „STOP”, w wyniku tego doprowadził do zderzenia z toyotą, wyjeżdżająca z ul. Węglarza.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, która została przebadana na miejscu. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca śmieciarki był nietrzeźwy, miał 0,6 promila alkoholu w organizmie. Policjanci prowadzą dalsze czynności w sprawie tego zdarzenia.

33 komentarze

 1. Proponuję podać nazwę firmy z której byla śmieciarka. Trzrba uważać, może tam jest norma jazda po pijaku.

 2. Oj będzie miał problem kierowca śmieciarki, nie dość, że otrzymał wysoki mandat, OC nie działa w przypadku jazdy na podwójnym gazie, to jeszcze zabiorą mu prawo jazdy i będzie musiał jeszcze raz zdawać, co to też spowoduje duże koszta, a i jeszcze na dodatek straci pracę. Chwila nie uwagi i problemów co nie miara.

 3. A gdzie się podział „tte” – specjalista od „rozglądania się” przed wjazdem na skrzyżowanie?
  Żadnych uwag do kierowcy samochodu osobowego?
  🙂

 4. od momentu kiedy wprowadzono tam zmianę pierwszeństwa już kilka razy albo na mnie trąbili albo awantury bo nikt na znaki nie patrzy. Teraz nawet hamować nie będę

  • Przed zmianą organizacji ruchu też było ciekawie,
   Wpisz za adresem strony lublin112 frazę /tag/weglarza/

 5. No to ładnie sobie naskrobał…wyleci z roboty a do tego sprawa sadowa…

 6. to moj wujek, on 0,6 ma od 13go roku zycia non stop, nic sie nie stalo

 7. Zdegradują go w robocie będzie śmietniki lądował i będzie pił trochę bezpieczniej ale nadal w robocie

 8. To co teraz? Śmieciarkę zarekwirują czy będzie płacił jej równowartość?

Dodaj komentarz