Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jechał BMW w obszarze zabudowanym niemal 150 km/h

W miniony weekend chełmscy policjanci zatrzymali siedem praw jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Rekordzistą okazał się kierowca BMW, który jechał z prędkością niemal 150 km/h.

Brawurową jazdę kierowca BMW zakończył policyjną kontrolą drogową. 22-letni obywatel Ukrainy jechał w obszarze zabudowanym za szybko o 97 km/h.

Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem. Stracił też prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące

W miniony weekend policjanci z chełmskiej drogówki zatrzymali siedmiu kierującym prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym. Za popełnione wykroczenia drogowe kierujący zostali też ukarani mandatami karnymi. Będą również naliczone punkty karne.

(fot. Policja)

16 komentarzy

 1. A co miał jechać BMW 50km/h ? W Bolidzie Młodego Wsiura prędkościomierz zaczyna się od 100km/h. To jak miał jechać 50km/h?

  • Srak 50 to 50 czego nie rozumiesz. Buraki w bwm to zawsze będą burakami i nic tego nie zmieni. Prawko od 21 lat i pojemność od 900cm3 co 2 lata wyższe o 200cm3 jeżeli będzie jeździł przepisowo lub od ilości koni/Nm.

   • Dobre od lat posiadania prawka wyższa pojemność silnika to sens, wyeliminowało by to patoli z drogi. 21 dopiero prawko i w pojemność 900cm3.

   • KLOS ty chyba po gimnazjum? Żenada człeczek.

 2. Jeżeli rządzący od lat nie robią nic z bandytami drogowymi, bo boją się utraty poparcia, to może niech zadziałają w przeciwną stronę i np. obniżą wysokość mandatów, albo niech zwiększą limity alkoholu dla kierujących.
  W kraju piratów drogowych i innego menelstwa P. Duda wygrałby spokojnie już w I turze.

 3. To musiało być z górki i z źaglem na dachu , nie wierzę źe tyle wyciągnoł z silnika ??

 4. hehehehe… ja z taka predkoscia to jezdze po bulki do sklepu swoja e60 535d…. to normalne ze jesli ma sie beeme to sie nia smiga , ale co wy mozecie o tym wiedziec dziady w pasacinach…

 5. Pabloo(oryginał)

  …i w Skodach, zapomniałeś dodać @Bimmerku

 6. Pabloo(oryginał)

  …@Bimmer, a jak tam komputer w głowie, pamięć rozbudowałeś ? Czy dalej na sdimmach latasz i na ropie od ojcowego trachtora ?

 7. Bimmer czym ty się chwalisz jakimś starym trupem e60 lepiej sprawdź czy podluznice to coś posiada jeszcze

 8. kierowca fiata

  to gowno to tyle pojechalo bez zerwania szpilek od glowicy ? chyba raz gwintowany przeciez te silniki to g…. taka prawda

Z kraju