690 680 960

Jechał audi 201 km/h w terenie zabudowanym. Nagrali go policjanci (wideo)

Mieszkaniec gminy Komarówka Podlaska na trzy miesiące stracił prawo jazdy, otrzymał mandat i punkty karne. Wszystko za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 151 km/h.

We wtorek po południu radzyńscy policjanci patrolujący drogi powiatu ujawnili kierowcę, który pomimo obowiązujących przepisów znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym.

26-letni mieszkaniec gminy Komarówka Podlaska, kierując samochodem osobowym marki Audi A4, w miejscowości Przegaliny Duże na drodze wojewódzkiej nr 813, jechał w terenie zabudowanym z prędkością 201 km/h. Mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość aż o 151 km/h.

Poczynania 26-latka ujawnione zostały za pomocą radiowozu nieoznakowanego wyposażonego w wideorejestrator. Mężczyzna utracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy, ukarany został mandatem karnym, a na jego konto trafiło 10 pkt. karnych.

(fot. wideo Policja Radzyń Podlaski)

32 komentarze

 1. To tam w tych ” parafiach” mają takie dobre drogi???.Kiedyś to kury dziobały ten asfalt źe strach było jechać więcej jak 30km h, widać źe z ASF- em i kury zlikwidowali??

 2. Pomiar jak zwykle wykonany idealnie. Czyli maks. zoom i pomiar na 100m przy prędkościach zbliżonych do 200km/h. Widać jak przyśpieszają do 206km/h w momencie pomiaru od razu zdjęcie nogi z gazu i zaraz widzimy już prędkość poniżej 200km/h. A średnia z czasu 1,8s to 201km/h, BRAWO. Pytam : gdzie zrównanie prędkości? Dlaczego pomiar odbył na na 100m a nie 500m gdzie byłoby widać faktycznie zrównanie prędkości? Tak w tym przypadku nic by to nie dało bo i tak przekroczenie było powyżej 50km/k. Ale co w przypadkach kiedy dla kogoś 10km/h to utrata PJ. Franiu ,czekam na Twoją błyskotliwą odpowiedź.

  • Już o tym wspominałem, ale powtórzę.
   Audi w momencie wjazdu na teren zabudowany hamuje(może niewiele, ale hamuje). Radiowóz natomiast po tym fakcie przyspiesza ze 196km/h do 206km/h i dopiero wtedy policjant dokonuje pomiaru.
   To jest po prostu fałszowanie pomiaru.

 3. audi nawet nie wykonało ruchu na tym wideo

 4. W takich sytuacjach zamiast zabierać prawo jazdy powinni kierować sorawę do sądu.

  • Zdecydowanie jestem za. Przekroczenie w zabudowanym o 100 km/h powinno skutkować twardym więzieniem.

 5. chłopie jazda bez Yanosika to nie te czasy….

 6. A my do Przegalin na zabawy przez łąki z Ostrówek pieszo i zdanzalismy a tu nieborak 200 km na godz i tak pewno się spóźnił i co to za postęp…lipa na maxa

 7. kary są śmieszne

  Puki będą takie śmieszne kary ,to nic się nie zmieni i takich idiotów bedzie przybywać …kara zeby była skuteczna i odstraszająca naśladowcow ,powinna być dotkliwa i bolesna …a nie smieszne 500zł i trochę punktów …zatrzymanie prawa jazdy na 3 mce to też jak widać zadna kara ….

 8. Pomijając kwestię skuteczności pomiaru prędkości, to uważam, że za 200km/h w zabudowanym to powinna być rozprawa sądowa i odsiadka.

 9. Złodzieje policyjne widać że wjechał w teren zabudowany z ładnej drogi.. ledwie minął tabliczkę i od razu pomiar, dlaczego nie zatrzymali go wcześniej ? Nie mówcie że przyspieszył dopiero wtedy jak zobaczył znak z terenem zabudowanym… No ale jeżeli policja już wie jaki wpływ z mandatów będzie w 2021 roku to trzeba robić tak żeby tabelki się zgadzaly.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dni Janowa Lubelskiego. Gwiazdą wieczoru będzie Zenek Martyniuk
Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach