Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Jechał 163 km/h w obszarze zabudowanym. Dostał wysoki mandat, stracił prawo jazdy

Kierowca subaru, który jechał w obszarze zabudowanym 163 km/h stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Dodatkowo mężczyzna został ukarany wysokim mandatem i punktami karnymi.

Lubelscy policjanci w Dominowie zauważyli jadącego z nadmierną prędkością mężczyznę kierującego pojazdem marki Subaru. Po dokonaniu pomiaru prędkości okazało się, że jedzie on 163 km/h, czyli o 113 za dużo niż prędkość dozwolona.

24-latek nie słyszał wydawanych do zatrzymania sygnałów i kontynuował jazdę. Jak tłumaczył słuchał głośno muzyki i spieszył się do pracy. Sygnały radiowozu z pewnością zagłuszał również wydech jego pojazdu, który wydawał nadmierny hałas.

Za przekroczenie prędkości mieszkaniec powiatu lubelskiego został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych oraz 15 punkami karnymi.

Z uwagi na nieprawidłowy stan techniczny pojazdu, w tym wydawany nadmierny hałas z wydechu, mężczyzna otrzymał 500 złotych mandatu. Mundurowi zatrzymali mu rownież prawo jazdy na okres 3 miesięcy, a także dowód rejestracyjny.

(fot. Policja Lublin)

19 komentarzy

 1. Dobra robota.

 2. Za takie przekroczenie prędkości powinni wysyłać na przymusową terapię psychiatryczną.
  Przecież to jakiś całkowity idiota!

  • to macie bardzo dużo wspólnego xD ty też nadajesz się na terapię, a że idiotą jesteś to już nawet do putina dotarło

 3. Jak ktoś taki mogł dostać prawo jazdy? Przecież on się nie nadaje do życia w społeczeństwie cywilizowanym.

 4. Na tej trasie to ludziom korba odbija i wydaje im się, że jada autostradą. Jestem pewien, że codziennie paru takich „orłów” można namierzyć.

 5. Podejście mamusiek, moherów tudzież dziadów

  Najlepiej jechać SUV-em, albo czołgiem 50km/h…Mi się nic nie stanie, bo jadę wolno i mam wielki i oczujnikowany samochód, a co!

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo