690 680 960

Wjechał na skrzyżowanie, nie patrzył na światła. Doprowadził do zderzenia z toyotą (zdjęcia)

Dwa samochody osobowe zderzyły się przed południem na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Przyczyną było zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 11 na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Zamojską zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i toyota. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący oplem mężczyzna poruszał się al. Unii Lubelskiej w kierunku ronda przy Gali. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z toyotą, której kierowca jechał z naprzeciwka i wykonywał manewr skrętu w lewo, w ul. Zamojską.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Szymon)

29 komentarzy

  1. Taksówkarz jechał poprawnie. Już minął prawie skrzyżowanie jak gościu jadący po prostej w niego strzelił. I jakby nie uderzył w taxi to walnął by kogoś z wyjeżdżających z Zamojskiej, którzy też mieli zielone światło. Więc kto nie widział świateł?

Kursy walut

  • USD 4.3742zł 1.7%
  • GBP 5.3417zł 0.85%
  • EUR 4.6911zł 0.2%
  • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas