690 680 960

Janusz Palikot wygwizdany na spotkaniu w Tychach

(fot. kadr z filmu http://www.youtube.com/watch?v=G11BiG7MxKk)

Spotkanie liderów ugrupowania Europa Plus w Tychach miało burzliwy przebieg, za sprawą osób siedzących na sali. Potencjalni wyborcy zachowywali się nie tak jakby chciał lider Ruchu Palikota.

W atmosferze okrzyków: „A na drzewach, zamiast liści będą wisieć komuniści!”, „Wielka Polska Narodowa”, „Tylko idiota głosuje na Palikota”, „Precz z komuną”, „Jedna Polska narodowa”, Janusz Palikot próbował prowadzić spotkanie. Oprócz niego na spotkaniu obecni byli; Andrzej Rozenek, Marek Siwiec i Robert Kwiatkowski.

Z sali co chwila padały inwektywy pod adresem Janusza Palikota. Okrzykami i gwizdami próbowano utrudnić mu dojście do głosu. Zebranych na sali rozbawiły słowa o wygranej w najbliższych wyborach partii Europa Plus. W pewnym momencie nie wytrzymał przekrzykiwania się obecny na spotkaniu były prezes TVP Robert Kwiatkowski. Wymiana słów z jedną z osób z sali zakończyła się okrzykami pod adresem Roberta Kwiatkowskiego „Wyp…j, wyp…j”. Podobnie jak pod adresem Janusza Palikota.

Zamiast merytorycznej dyskusji, spotkanie przerodziło się w zwykłą pyskówkę. Janusz Palikot w spokojniejszej już atmosferze kończył spotkanie słowami „Wracajcie do domu, zmieńcie oblicze tej ziemi, tej ziemi”. Z sali padła odpowiedź „Wy też wracajcie i więcej tu nie przyjeżdżajcie”.

Jeden komentarz

  1. Dobrze że tego idioty już nie ma

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas