690 680 960

Jadącego skuterem mężczyznę zaskoczyła działająca sygnalizacja świetlna. Wjechał w audi (zdjęcia)

Tak jak można było przypuszczać, na skrzyżowaniu ul. Poligonowej i Zielone Wzgórze, gdzie wczoraj uruchomiono sygnalizację świetlną,dość szybko doszło do pierwszego zdarzenia drogowego. Tym razem na szczęście nikomu się nic nie stało.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 17 na ul. Poligonowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Zielone Wzgórze zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i motorower. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały w kierunku obwodnicy. Kierująca audi kobieta, widząc czerwone światło, zatrzymała się przed sygnalizacją. Zaskoczyło to poruszajacego się za nią skuterem mężczyznę. Nie zdołał on wyhamować i uderzył w audi.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Jak już informowaliśmy, wczoraj na skrzyżowaniu uruchomiona została sygnalizacja świetlna. Wielu kierowców jeździ jednak na pamięć i przejeżdża przez skrzyżowanie pomimo czerwonego światła.

(fot. lublin112)

4 komentarze

  1. Olgierd Jedlina

    Z niecierpliwością czekam gdy będzie zlikwidowana sygnalizacja na Rondzie Krwiodawców i zmieni się organizacja ruchu w tym miejscu.

  2. W każdym mieście jak coś zmienią w organizacji ruchu jest tak samo, kolizje, wyzwiska, pisk hamulców itp, mijają tygodnie zanim się przyzwyczają i znów jeżdżą na pamięć.

Kursy walut

  • USD 4.2803zł -1.04%
  • GBP 5.2838zł -0.83%
  • EUR 4.7079zł -0%
  • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas