IKEA w Lublinie szuka pracowników

W IV kwartale 2017 roku ma zostać uruchomione Centrum IKEA Lublin, w którym docelowo pracę ma znaleźć nawet 800 osób. Dzięki temu stanie się ono jednym ze znaczących pracodawców w mieście. W samej IKEI ma pracować około 250 osób, a pozostałe zostaną zatrudnione w powstałej przy sklepie galerii handlowej.

 

Rekrutacja od września 2016 roku

Już we wrześniu ubiegłego roku IKEA rozpoczęła proces rekrutacji pracowników do pracy w Lublinie, głównie do takich działów jak HR, marketing i komunikacja, logistyka, obsługa klienta i sprzedaż. Publikowane oferty pracy w Lublinie w Centrum IKEA dotyczyły przede wszystkim pracowników na wyższych stanowiskach, m.in. specjalistów administratorów ds. personalnych, specjalistów HR i ds. marketingu, czy kierowników takich działów jak obsługa kas, obsługa klienta oraz przepływ towaru i sprzedaż.

Warunki zatrudnienia w Ikea są bardzo atrakcyjne, ponieważ pracodawca oferuje na wstępie kilkutygodniowe szkolenie wprowadzające, wysokie wynagrodzenie, program lojalnościowy, bezpłatną opiekę medyczną oraz karnety sportowe, ubezpieczenie, prezenty i imprezy okolicznościowe.

 

Wymagania pracodawcy

Kolejne oferty pracy w Lublinie w IKEA pojawiły się pod koniec stycznia 2017 roku. To drugi etap rekrutacji pracowników, choć budowa sklepu IKEA Lublin przy al. Spółdzielczości pracy trwa od kilku miesięcy i nie została jeszcze zakończona. Dyrektor sklepu w Lublinie zaznaczał, że poszukiwani są pracownicy szczerzy, otwarci, którzy potrafią pracować zespołowo. Najlepiej, aby kandydaci mieli dar nawiązywania pozytywnych relacji z klientami.

Wśród obsadzanych aktualnie ofert pracy w Lublinie znalazły się ogłoszenia dla kandydatów na pracowników w działach sprzedaży i logistyki. Poszukiwany jest kierownik ds. planowania czasu pracy, specjalista ds. planowania czasu pracy, pracownicy techniczni oraz sprzedawcy, na pełny etat, na pół czy trzy czwarte etatu. W drugim etapie rekrutacji IKEA Lublin przyjmie do pracy około 200 osób. Aby rozpocząć pracę, kandydat musi w pierwszej kolejności rozpocząć starania o zatrudnienie, wysyłając swoje CV i list motywacyjny w trybie online do Ikea za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego. Firma informuje każdą osobę o wyniku rekrutacji oraz zaprasza na rozmowy kwalifikacyjne do centrum „IKEA Spotkajmy się” przy ul. Krakowskie Przedmieście 55, na II piętrze.

Jeśli chodzi o oferowane nowym pracownikom wynagrodzenie, to od 1 stycznia 2017 roku IKEA zwiększyła stawkę minimalną w sklepach do 20 zł brutto na godzinę. Więcej zarobią kierownicy czy specjaliści pracujący w poszczególnych działach.

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7288zł -0.23%
  • GBP 5.2602zł 0.06%
  • EUR 4.5298zł -0.04%
  • CHF 4.1347zł -0.16%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Start Moto Sezonu w Lubartowie
  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej