690 680 960

Historia o czarnym BMW została zmyślona, a 20-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa

Mieszkaniec gminy Ludwin usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa oraz posiadania narkotyków. 20-latek najbliższe miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.

W miniony poniedziałek na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna i przekazał, że kiedy siedział z kolegą na murku przy cmentarzu, podjechało do nich czarne BMW. Z pojazdu wyszło trzech mężczyzn prosząc ich o papierosa. Następnie pasażerowie niespodziewanie ich zaatakowali. W wyniku napaści jego kolega został ugodzony nożem.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Pokrzywdzony 20-latek w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Jak ustalili interweniujący na miejscu policjanci, podawana przez zgłaszającego 20-latka wersja z napaścią przez nieznajomych z BMW jest zmyślona, a zgłaszający celowo wprowadził w błąd mundurowych.

– W rzeczywistości między 20-latkami doszło do szarpaniny, podczas której mieszkaniec gminy Ludwin ugodził nożem mieszkańca Łęcznej. Napastnik był trzeźwy, jednak okazało się, że zażywał minionej nocy narkotyki. Policjanci zatrzymali 20-latka w policyjnym areszcie. Ponadto w domu zatrzymanego operacyjni ujawnili blisko 35 gramów mefedronu – relacjonuje młodszy aspirant Izabela Zięba z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.

We wtorek zatrzymany 20-letni mieszkaniec gminy Ludwin usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa oraz posiadania narkotyków. Wobec mężczyzny sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Grozi mu nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

(fot. Policja Łęczna)

14 komentarzy

 1. gdzie zgłaszać, że kolega jest agresywny i ma nóż? jakaś strona www?

 2. Kto pierwszy napisze, że pokrzywdzony sam jest sobie winien, bo mógł bardziej uważać? No i kto z nas nigdy nie pociągnął w przedszkolu koleżanki na włosy, albo nie pokłócił się się w piaskownicy o foremkę?

 3. Po raz kolejny pochwalę policjantów.
  Wzięli sobie wreszcie do serca ustawę czy rozporządzenie o środkach przymusu bezpośredniego i przypomnieli paragraf ze stroną ciała po której zakłada się kajdanki.

 4. 35 gram metki dla zdrowej sylwetki. Ciekawe czy brał omke.

 5. Czyli pokrzywdzony bronił osoby, która usiłowała go zabić. Sprytne. Lepiej dać się zadźgać, niż wsadzić nożownika do więzienia. Powinien mu jeszcze flaszkę postawić.

 6. Franiu, wersję z nieznajomymi podał sprawca zdarzenia a nie pokrzywdzony.

 7. ze tez takie glu…i sa na swiecie

Kursy walut

 • USD 3.985zł -0.15%
 • GBP 5.0509zł -0.09%
 • EUR 4.3337zł -0.36%
 • CHF 4.5678zł 0.02%

Polub nas