Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Hańsk: Wsiadł za kierownicę audi po alkoholu i bez uprawnień. Uderzył w słup

Wczoraj przed północą w miejscowości Hańsk Pierwszy auto osobowe uderzyło w słup i zatrzymało się w rowie. Kierowca miał ponad pół promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 23 w miejscowości Hańsk Pierwszy w powiecie włodawskim. Policjanci otrzymali informację o zdarzeniu drogowym, z której wynikało, że osobowe auto uderzyło w słup.

– Na miejsce skierowano policjantów z Urszulina. Z wstępnej relacji kierującego wynikało, że omijał rowerzystę i stracił panowanie nad pojazdem. 20-latek z Chełma, który kierował audi miał ponad pół promila alkoholu w organizmie i nie posiadał uprawnień do kierowania, bo jak wyjaśnił policjantom nie zdążył ich jeszcze zrobić – informuje kom. Bożena Szymańska z włodawskiej Policji.

Dwaj mężczyźni jadący jako pasażerowie, także znajdowali się pod wpływem alkoholu. Trafili oni do szpitala z obrażeniami ciała.

Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji we Włodawie – tel. 997 lub 82 5727 290.

2016-08-07 20:24:37
(fot. ilustr. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. Podziękowania dla słupa

  • Pan Cieć z alei lubartowskich w Mieście Inspiracji k/Świdnika

   Dołączam się do tej wdzięczności

 2. ale bez kitu to już jakaś plaga tych pijanych przepisy za delikatne czy co?

  • Nie przepisy tylko wymiar niesprawiedliwości nieudolny. Kary mogą być dotkliwe ale jak tu swoich karać? Dodatkowo Rzepa nie zgodził się zabierać pojazdu moczymordzie. Kruk krukowi oka nie wykole.

 3. Konfiskata auta natychmiast w przeciwnym razie rano uda się do pracy tym autem nie wiadomo w jakim stanie

 4. Jest za mało kontroli , bo nasze pały są przerabiani na maszynki do zarabiania pieniędzy . W krzaki i suszarka , a pijani kierowcy sami się rozbijają. Tylko można sobie wyobrazić ilu ich jeździ. Trzeźwe poranki nie dają większych sukcesów
  . Niech zrobią takie akcje o 12 ,15 , 16 godzinie , myślę że złapią więcej pijaków .

 5. Aż strach pomyśleć gdzie by zajechali,gdyby nie słup i nie życzę nikomu z nich w ogóle powrotu do zdrowia.

  • Studętkom jezdem to wiem, że...

   I tem razem, obyma rencyma podpisywam siem pod tem co napisałaś, Baska

 6. Pijany burak + aałdica =dzwon !!!!.

Z kraju