Groźny wypadek koło szkoły. Wjechała citroenem pod ciężarówkę (zdjęcia)

Duże utrudnienia w ruchu występują na trasie prowadzącej z Lublina w stronę Biłgoraja. Koło szkoły w Czerniejowie zderzyły się dwa pojazdy.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 8:40 w Czerniejowie w powiecie lubelskim. Na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca citroenem kobieta jechała od strony Lublina. Wykonywała manewr skrętu w lewo, w drogę prowadzącą do pobliskiej szkoły. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu ciężarowemu volvo, którego kierowca poruszał się z naprzeciwka. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

Kobieta podróżowała wraz z dzieckiem. Oboje zostali poszkodowani. Kierowcy volvo nic się nie stało. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują spore utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

Zobacz również

19 komentarzy

  1. Po przeczytaniu wszystkich komentarzy powiem tak, nie ważne z kim się zderyła i co si€ wydarzyło, żyje czy nie to wy wszyscy i tak musicie się powymądrzać..Teraz już wam ulżyło, już każdy powiedział co ma do powiedzenia.Ok A teraz pomyślcie że to każdy z was ma taką samą sytuacje..i jaksię czujecie?! Zachowajcie to dla siebie co chcecie powiedzieć. Jesteśmy tylko ludzmi. Nie oceniajmy nikogo po okładce. Nigdy nie wiemy co nam los sprawi w życiu. Należy docenić to że poszkodowani żyją. Ktoś dał im drugą szansę życia. A nawet jak odbiorą prawo jazdy to co z tego. Są inne metody komunikacji , a życie mamy tylko jedno. Dziękuje za uwagę. Ps. Pomyślcie dwa razy co chcecie napisać myslenie nie boli..chyba że wszystkich hejterów tak.

  2. A ja też woze dzieci do szkoły autem i zawsze, gdy nie jestem pewna czy zdążę skręcić, czy wyjechać z podporzadkowanej, to czekam. A niech trąbią czy wyklinają pod nosem. Może się chwilę spóźnię, ale wolę w tę stronę, niż tak jak ona. Nigdy bym sobie nie darowala gdyby się coś stało moim dzieciom!

  3. Ciężki koniec tygodnia. Biedna dziewczyna, bo młoda i takie przeżycie… Ale życie. Nikt nie powoduje wypadku specjalnie. A dla hejterow – policzcie ile bmw w tym tygodniu było wspomnianych, a dziewczynie dajcie spokój bo pewnie poczytała wasze wypociny….

  4. Ludzie leczcie się myślcie że ważne idiotyczne hejty pomogą wam się dowartościować. Zachowujecie się jak kretyni każdemu może zdarzyć się wypadek, nie wiecie jak było dokładnie, ale musicie dobić tą kobietę tymi hejtami czy wy myślicie, że tej dziewczynie jest teraz łatwo? Pomyślcie czasem i ruszcie to wasze puste myślenie, bo czasem warto.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska