Groźnie wyglądająca kolizja dwóch pojazdów, interweniowały służby ratunkowe (zdjęcia)

We wtorek wieczorem w Markuszowie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na szczęście w zdarzeniu ucierpiały jedynie pojazdy.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 19 w Markuszowie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak się okazało, w zderzeniu pojazdów nikt poważnie nie ucierpiał i zostanie ono zakwalifikowane jako kolizja.

W rejonie zderzenia obu aut nadal mogą występować utrudnienia z przejazdem. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności kolizji.

(fot. OSP KSRG Markuszów)

Zobacz również

3 komentarze

  1. zaraz dziady zaczna zrzedzic, ze za szybko jechali , ale powiem wam ze najgorzej to byc powolniakiem , a tu nic wielkiego sie nie stalo – zwykła kolizja , a samochody się wyklepie i jeszcze trochę posmigają , choc nie tak szybko jak moja e60 535d hehehehehe… a na tej trasie do Warszawy mozna niezle pocisnac , koło Markuszowa czy Knurowa już niejeden dziad w skodzinie czy innym wieswagenie wygrazal mi piescia gdy go wyprzedzalem i pokazywalem mu to i owo hehehehehehe

  2. Pewnie jakiś pieszy wtargnął nagle na jezdnię, kierowca musiał hamować i ktoś w niego wjechał. Piesi powinni bardziej uważać na drodze, zwłaszcza gdy wchodzą na ekspresówkę.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności