Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Groźne zdarzenie drogowe w Lublinie. Jeden z pojazdów uderzył w słup (zdjęcia)

W niedzielę rano na al. Sikorskiego w Lublinie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jeden z pojazdów uderzył w słup.

50 komentarzy

 1. A już sałaciarze zapomnieli jak 4 dni temu koleżanka na Jana Pawła wymysiła ???? W pośpiechu koguta ściagała tylko zapomniała cen zerwać oszukańczych 1,40 po 25 kilometrze.Hipokryci

  • Arnold Szwarc En Egger

   Gościu, taksówka po mieście kosztuje 10-30 złotych. Jak nie masz, to zaiwaniaj na kredkach ! W taxi czwórki masz 1,40 PLN za miastem a w bolcie ile ? 3 złote / km ? Czy 5 złotych / km jak mnożnik skacze złodzieje ???? Ludzie już się poznają, że kłamiecie !

   • No nie wiem co jest lepsze wsiąść do taksówki i nie wiesz ile zapłacisz na końcu czy bolt który zanim przyjedzie już znasz koszt swojej podróży…a jaką drogą pojedzie to już jego sprawa i ile będzie stał w korku. Zawsze znając cenę możesz ją zaakceptować lub nie i szukać np tańszego środka transportu np MPK. Więc nie wyzywacie się od oszustów bo to klient decyduje z kim chce jechać a nie Wy drodzy taksówkarze i boltowcy.

  • Arnold Szwarc En Egger

   Przy mizernej jakości usług, często TRAGICZNYCH -ceny macie w dużym ruchu wyższe niż TAXI !!! JESTESCIE ZŁODZIEJE I WYPROWADZACIE PIENIĄDZE Z POLSKI DO ESTONII !

 2. Bolcik myślał że oszuka prawa fizyki ….co za szybko było na zakręcilu i nie ogarnąłeś ? do rikszy się przesiądz ,tam napewno dasz radę

 3. Ojojoj naprawa tej hybrydy trochę będzie kosztować lepiej było dać kierowcy benzynę 1.6

 4. Arnold jesteś do uśpienia.

  • Arnold Szwarc En Egger

   A z Ciebie taki GIT, jak z koziej D… Trąbka ! Którego nie stać na taxi 🙂

 5. Jak to się stało ludzie? Peżot wepchnął bolca na słup? Czym chłopina bedzie teraz zarabiał?

 6. Jak co dzień bezpiecznie do celu. To już trochę za często. Średnio co dzień lub dwa.

Z kraju