Groził żonie, zaatakował nożem policjantów

Łęczyńscy policjanci zatrzymali 43-latka, który groził żonie i innym dwóm kobietom. Mężczyzna zaatakował nożem interweniujących policjantów.

Funkcjonariusze z Łęcznej otrzymali w nocy ze środy na czwartek zgłoszenie, że do jednego z domów w Cycowie próbuje dostać się agresywny mężczyzna.

Nietrzeźwy 43-latek groził żonie i innym dwóm kobietom, a po przybyciu patrolu policji agresję skierował na funkcjonariuszy.

Jak informują policjanci agresor rzucił się na mundurowych usiłując zadać im ciosy nożem, grożąc im i kierując w ich stronę wyzwiska. W trakcie obezwładniania mężczyzna naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy. Mężczyzna został zatrzymany. Jak się okazało 43-latek miał w organizmie ponad 3 promile.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszy zarzut czynnej napaści na funkcjonariuszy. Kodeks karny przewiduje za ten czyn karę do 10 lat pozbawienia wolności.

2018-07-05 15:35:31
(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

 1. zamknąć PISuara

 2. Wysoki sądzie ja nie byłem pijany ja tylko wypiłem syrop odz kaszlu. Jaki nóż? ja tylko chciałem ukroić kromkę chleba i poprosiłem funkcjonariuszy o pomoc w przytrzymaniu bochenka. Nikogo nie wyzywałem mam tylko Zespół Tourette’a.

 3. Z uwagi na niepoczytalność wywołaną upojeniem alkoholowym i uzasadnieniem że oskarżony nie był w stanie ocenić swojego postępowania w tym zaatakował policjantów adekwatny wymiar kary to….

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7336zł -0.03%
  • GBP 5.2657zł 0.08%
  • EUR 4.5285zł -0.05%
  • CHF 4.1567zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Zielona Gra Miejska
  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie