Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Groził współlokatorom. Miał marihuanę i skradziony rower

Bialscy policjanci podczas domowej interwencji zatrzymali mężczyznę, który posiadał marihuanę. Co więcej, mundurowi zabezpieczyli u niego rower pochodzący z kradzieży.

W miniony piątek po południu bialscy policjanci otrzymali zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który miał grozić współlokatorom. Z relacji zgłaszającego wynikało, że jeden z lokatorów jest agresywny i nietrzeźwy.

Na miejscu mundurowi ustalili, że właściciel domu został wezwany przez inne osoby, w związku z zachowaniem 31-latka, który miał im grozić między innymi śmiercią. Przed przyjazdem policji zaatakował również członka rodziny zgłaszającego, powodując u niego obrażenia ciała.

Pomimo obecności policjantów mężczyzna był nadal agresywny, co więcej znieważał funkcjonariuszy oraz groził im, chcąc by odstąpili od swoich czynności służbowych. W trakcie czynności mundurowi poczuli w pokoju zajmowanym przez mężczyznę woń marihuany. Natrafili również na zielony susz, zaś wstępne badanie potwierdziło, że była to marihuana.

Co więcej, policjanci zabezpieczyli rower, który jak się okazało skradziony został na początku lutego na terenie Białej Podlaskiej. Wartość jednośladu wyceniona została na kwotę 1200 złotych.

31-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej zatrzymany został do wyjaśnienia. Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Część zarzutów meżczyzna usłyszał w warunkach recydywy, gdyż już wcześniej odbywał karę za podobne przestępstwa. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast w przypadku czynu popełnionego w recydywie kara ta może zostać zwiększona o połowę.

(fot. Policja Biała Podlaska)

4 komentarze

 1. To, że miał nie oznacza od razu, że jej nie chciał. Może być tak, że nie miał wyboru i musiał mieć porcje bo lepiej mieć i nie potrzebować niż, nie mieć i szukać.
  Wy sobie nawet nie zdajecie (mówię do grupy która od Pjetera przy wykopach coś na polu słyszeli i powtarzajo)

  • Nie pij tyle.

   • Jeśli chcesz poznać swoje zapotrzebowanie na wodę, przemnóż masę ciała przez 0,030. Przyjmuje się, że na 1 kilogram masy ciała, należy dostarczyć organizmowi 30 mililitrów wody. Na 1 spożytą kalorię, powinno się przyjąć 1 mililitr wody. Jeśli w ciągu dnia spożywasz 2000 kalorii, powinieneś wypijać około 2 litrów wody (H2O).

 2. W domu miał „marychę”, trefny rower i zamiast cicho siedzieć na „de” to walił po pyskach rodzinę…
  Myślę, że rozmyślnie chciał przejść na nasze podatnicze utrzymanie bo odmówiono mu kasy na kolejną flaszkę…

Z kraju

Polityka i społeczeństwo