Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Groził byłej partnerce, że ją zabije i spali jej samochód. Jest już w tymczasowym areszcie

Włodawscy policjanci zatrzymali 25-latka, który groził partnerce zabójstwem oraz spaleniem jej pojazdu. Mężczyzna najbliższe dwa miesiące spędzi w tymczasowym areszcie, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę policjanci z Włodawy przyjęli zgłoszenie od mieszkanki gminy Włodawa, z którego wynikało, że jej były partner kierował pod jej adresem groźby karalne.

Mundurowi ustalili, że mężczyzna podczas przewożenia autem kobiety miał grozić jej zabójstwem trzymając w ręku metalowe kombinerki. Mężczyzna dodatkowo naruszył sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Okazało się, że to nie był pierwszy raz kiedy 25-latek zachowywał się w taki sposób, ponieważ w czerwcu podczas pobytu w Okunince miał również grozić jej zabójstwem oraz spaleniem jej auta.

Policjanci zatrzymali 25-latka, a następnie przedstawili mu zarzuty gróźb karalnych, za które będzie odpowiadał w warunkach recydywy oraz naruszenia zakazu prowadzenia pojazdami.

Policjanci wystąpili z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu, do którego przychyliła się prokuratura. Wczoraj Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zadecydował o zastosowaniu tymczasowego aresztu na 2 miesiące. 25-latkowi grozi do 5 lat więzienia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

10 komentarzy

  1. Yto tera jak wyjdzie za pol roku(tak dziala prokuratura ziobry) to stanie sie tragedia takim rece uciac kobito dopuki masz szannse uciekaj z tych wlodaskich plebsuw pisowkich

  2. On żartował tylko.

  3. gdyby była martwa, to co jej po niespalonym samochodzie? trochę logiki…

  4. I tak wrócą do siebie. Łobuz kocha najbardziej…