Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek podczas rozładunku przyczepy. Interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Wczoraj na terenie gminy Jarczów doszło do wypadku podczas rozładunku przyczepy. Poszkodowany mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR.

Do zdarzenia doszło we wtorek po południu na jednej z posesji w gminie Jarczów. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że mężczyzna został przyduszony przez przyczepę rolniczą podczas jej rozładowywania z pojazdu ciężarowego.

Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że 49-letni mężczyzna znalazł się pomiędzy ładowarką a przyczepą rolniczą, kiedy ta ruszyła z najazdu lawety.

W wyniku wypadku 49-letni mieszkaniec gminy Jarczów z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Badanie trzeźwości mężczyzny wykazało, że był trzeźwy. Przyczyny i okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku będą wyjaśniane przez policjantów pod nadzorem prokuratury.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

4 komentarze

  1. Sprzedam Wapno

    …jakie to jest istotne w dzisiejszych czasach..był trzeźwy…pewnie badali go aż dwa razy..no bo gdzież mógł być trzeźwy…na bank pijany..a tu niespodzianka..trzeźwy 😀

  2. Sprzedam Wapno

    …prokurator każe go jeszcze raz..dodatkowo zbadać na trzeźwość..zanim uzna że to porostu ..nieszczęśliwy wypadek;) zdrowia dla Pana…życzę

  3. BHP – a co to takiego? Na co to komu?

Z kraju