690 680 960

Gmina Telatyn odwołuje uroczystości patriotyczne. Z powodu tragicznego wypadku (zdjęcia)

Gmina Telatyn poinformowała rano na swojej stronie, że zostają odwołane uroczystości patriotyczne związane z 80 rocznicą wybuchu II wojny światowej. Decyzja ta związana jest z tragicznym wypadkiem na terenie gminy.

W związku z tragicznym wypadkiem jaki miał miejsce wczoraj po południu w Telatynie Urząd Gminy zadecydował, że zostaną odwołane uroczystości patriotyczne.

– W związku z tragicznym wypadkiem na terenie naszej Gminy informujemy, iż uroczystości patriotyczne związane z 80 rocznicą wybuchu II wojny światowej oraz koncert patriotyczny odbędą się w późniejszym terminie, pod koniec września – poinformował Urząd Gminy na swojej stronie internetowej.

Do wypadku doszło wczoraj po południu. Dwóch nastolatków zginęło po tym, jak audi, którym podróżowali, wypadło z drogi i roztrzaskało się na drzewie. Śmierć na miejscu poniósł 19-latek kierujący pojazdem oraz 16-letni pasażer.

(fot. nadesłane)

40 komentarzy

 1. JAK mozna swietowac wybuch wojny ? Zakonczenie to tak

 2. Szkoda Audi. 🙁

 3. Dochodze do wniosków że również tak jak na A tak samo na kategorię B powinno wprowadzić się ograniczenia mocy silników w stosunku do wieku kierowców.

 4. Nastolatki w Audi przestawiają plan wydarzeń dla całej gminy. Niedawno jeden taki nastolatek pewnie lub może trochę starszy jechał za mną i jak zwolniłem by wjechać na posesję to musiał mocno po hamulcach dawać. Strach jeździć. Wyjechać na ulice trudno. Wjechać też bo rajdowiec może wjechać w tyłek. Panowie policjanci proszę uważać na młodych rajdowców w niemieckich maszynach a nie na starych dziadków.

 5. Z przerażeniem czytam te wiadomości ,co chwila trup i to nastoletni….
  Może powinno się prawo jazdy wydawać później,aż się trochę we łbach poukłada????

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…