Poniedziałek, 17 czerwca 202417/06/2024
690 680 960
690 680 960

18-latek uprawiał w trzcinach konopie indyjskie

Kryminalni z Janowa Lubelskiego zabezpieczyli ponad 2 metrowe sadzonki konopi indyjskich. Rośliny należały do 18 letniego mieszkańca powiatu janowskiego.

W czwartek janowscy kryminalni na terenie gminy Potok Wielki ujawnili i zabezpieczyli konopie indyjskie o wysokości ponad 2 metrów.

Krzaki rosły schowane w trzcinach. Do uprawy przyznał się 18-letni mieszkaniec powiatu janowskiego. Mężczyzna usłyszał zarzut nielegalnej uprawy konopi indyjskiej.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii osoba, która nielegalnie uprawia konopie indyjskie podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

(fot. Policja Janów Lubelski)

Autor: redakcja

4 komentarze

  1. co za kraj ? nie można sobie nawet krzaka posadzić na własne potrzeby tylko trzeba wspierać mafie – jakby każdy sobie krzaka posadził to nie byłoby interesu dla mafii ale państwowa policja chroni interesów …. mafii narkotykowych

    • Widocznie właściwości tej uprawy, dały widoczne dla każdego, objawy destrukcji organizmu. Może w domu mieli dosyć. Na używki trzeba mieć czas- dużo czasu.

  2. Szkoda słów, chore prawo, chorzy policjanci no ale premia wpadnie ehhhh

  3. Durny kraj. Chory system. Jeszcze ze 30lat i marihuana zostanie zalegalizowana. Każdy wie na chwilę obecną ten Rząd tego nie zrobi. A to dało by ogromne wpływy do budżetu państwa z samej akcyzy.