Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ford uderzył w słup latarni i dachował. Na al. Witosa lądował śmigłowiec LPR (zdjęcia, wideo)

Stracił panowanie nad pojazdem. Auto wpadło w poślizg, zjechało na pobocze, uderzyło w skarpę i słup latarni a następnie dachowało. Al. Witosa w stronę centrum jest zablokowana.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 16 na al. Witosa w Lublinie. Na odcinku między ul. Doświadczalną a Grygowej dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, policja, straż pożarna a także lotnicze pogotowie ratunkowe.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący fordem mężczyzna poruszał się w stronę centrum. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem. Auto wpadło w poślizg, zjechało na pobocze, uderzyło w skarpę i słup latarni a następnie dachowało.

Fordem podróżowały dwie osoby. Obie przetransportowano do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku.

Na czas lądowania śmigłowca ruch na al. Witosa był całkowicie wstrzymany. Obecnie nieprzejezdna jest jezdnia prowadząca w kierunku centrum. Pojazdy kierowane są objazdem przez ul. Doświadczalną, Franczaka „Lalka” i Dekutowskiego. Podobnie kursują autobusy komunikacji miejskiej.

fot. lublin112.pl, nadesłane – Radek, Łukasz, Stella, Paweł

21 komentarzy

  1. Może na lekach psychotropowych bardzo dużo ludzi bierze i jeździ .

  2. Nie spodziewał się, że w tamtym miejscu mogą być takie nierówności na drodze!

  3. Ha Ha (nie mylić z "cha")

    Jak pan stracił panowanie, to teraz „cha” z niego nie pan.

  4. Raptem z 50 metrów od robót drogowych. Czyżby sprawdzał ile od 0 do rakiety potrzebuje.

  5. jaki jest sens dysponowania helikoptera w obrębie miasta , podejrzewam że procedury lądowania i transportu z lądowiska zajmą wiecej czasu niż transport karetą pod drzwi soru?????????????

  6. Z jakiej racji do tego wypadku wysłano helikopter i kto za to zapłaci. ja sobie nie życzę aby moje pieniądze szły na takie rzeczy. Dojazd jest taki że lepszego się nie da. Miasto, niedziela nie duży ruch, karetki mogą spokojnie sprawnie dojechać.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo