Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Festiwal Roślin przyciągnął tłumy. Mało kto wychodził z pustymi rękami (zdjęcia)

Festiwal Roślin przyciągnął rzeszę mieszkańców. Na parkingu trudno było znaleźć miejsce do pozostawienia pojazdu, a przed kasami ustawiały się kolejki.

W hali Targów Lublin odbywa się Festiwal Roślin. Jest to kolejna już edycja, tego cieszącego się sporym zainteresowaniem wydarzenia. Zwłaszcza, że wybierać można wśród setek rodzajów różnych roślin doniczkowych, w tym kolekcjonerskich. Do tego dochodzi szeroki wybór nawozów, środków ochrony roślin, doniczek, literatury i akcesoriów dla pasjonatów.

Także i tym razem Festiwal przyciągnął rzeszę mieszkańców. Na parkingu trudno było znaleźć miejsce do pozostawienia pojazdu, a przed kasami ustawiały się kolejki. Większość osób, które odwiedziły wydarzenie, wychodziło z co najmniej kilkoma roślinami.

– To wymarzone miejsce dla maniaków roślin doniczkowych. Zwłaszcza, że z tak ogromnym wyborem nie spotkałam się jeszcze nigdy. Wiele kwiatów mnie zauroczyło, jednak mogłam sobie pozwolić tylko na zakup kilku. Przy czym naprawdę trudno było się zdecydować, które I nie będę ukrywała, że jestem z nich bardzo zadowolona – mówi nam pani Marzena.

Festiwal Roślin potrwa dwa dni, jutro będzie czynny w godzinach od 10:00 do 18:00. Wstęp jest oczywiście bezpłatny. Portal lublin112.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

8 komentarzy

  1. jakie fajne imprezy bez złodziejskich PISuarów

  2. Na zdjęciach widać całkiem sporo młodych ludzi…ciekawe czego szukali 🙂

  3. Jakim prawem robicie zdjęcia i je publikujecie, to już nie można się wybrać na targi, żebyście wizerunku nie wrzucili w internet.

  4. Szkoda, że tylko rośliny pokojowe, nie było balkonowych ani do ogrodu

  5. A tak jestem ciekaw swoją drogą od kiedy to można publikować wizerunek beż zgody osoby

  6. Fot. 2 i 3 andrzejek z ass

Dodaj komentarz