Niedziela, 28 czerwca 202628/06/2026
690 680 960
690 680 960

Dzięki uczciwej postawie naszego Czytelnika, portfel i telefon wróciły do właściciela (zdjęcia)

Wracał z imprezy, ale po drodze zgubił telefon i portfel z pieniędzmi. Dzięki naszemu Czytelnikowi zguba wróciła już do właściciela.

Nasz Czytelnik na jednej z ulic Lublina znalazł saszetkę, w której znajdował się portfel z pieniędzmi i dokumentami oraz telefon. Postanowił więc zgubę zanieść na policję.

Zanim jednak doszedł na komisariat, na telefon zadzwonił właściciel zguby i powiadomił, że wracając z imprezy zgubił saszetkę z całą zawartością. Mężczyzna przyjechał do znalazcy i odebrał zgubione przedmioty oraz zobowiązał się odwdzięczyć.

Dzięki uczciwej postawie naszego Czytelnika, portfel i telefon wróciły do właściciela (zdjęcia)

Dzięki uczciwej postawie naszego Czytelnika, portfel i telefon wróciły do właściciela (zdjęcia)

Dzięki uczciwej postawie naszego Czytelnika, portfel i telefon wróciły do właściciela (zdjęcia)

Dzięki uczciwej postawie naszego Czytelnika, portfel i telefon wróciły do właściciela (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

5 komentarzy

  1. ?

  2. Brawo za uczciwą postawę.

  3. Brajan- chłopak Seby
    Ocena: 0

    świetna torebeczka mam podobną

    • Ocena: 0

      Nadejszły czasy gdy dziewczyny telefony noszą w kieszeni albo w cyckach a sebixy noszą torebki, rurki i wyglądają jak edzio pedzio. Nazywają to metroseksualnością, ale wiadomo w którą seksualność to idzie.

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia