Dziecko rzuciło butelką w audi, pękła szyba. Wszystko nagrała kamera (wideo)

Wczoraj w pojeździe naszego Czytelnika została uszkodzona szyba czołowa. Jak się okazało, moment jej rozbicia zarejestrowała kamera znajdująca się w aucie.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15:30 na ul. Skautów w Lublinie w rejonie bloku przy ul. Popiełuszki 27.

Pan Michał przesłał do nas nagranie z kamery zamontowanej z pojeździe marki Audi z prośbą o publikację. Na nagraniu widać trójkę dzieci, dwóch chłopców i dziewczynkę w wieku kilkunastu lat. Chłopiec stojąc w pewnej odległości od pojazdu wziął do ręki szklaną butelkę i rzucił w stronę auta. Butelka spadł na szybę czołową auta rozbijając ją.

Dzieci widząc, co się stało uciekły, ale po pewnym czasie dwóch chłopców wróciło i robiło sobie zdjęcia dokonanych zniszczeń. Nasz Czytelnik zmuszony jest zgłosić sprawę na policję. Na początku myślał o polubownym załatwieniu sprawy, ale publikują wizerunki dzieci, sam naraziłby się na odpowiedzialność karną. Za wybryk jednej z pociech będą musieli odpowiedzieć rodzice.

(fot. wideo nadesłane Michał)

Zobacz również

40 komentarzy

 1. no to fru go 🙂

  • Oj, szyba wytrzymala, maske sie wyklepie. A dzieciak zaplaci z kieszonkowego.

  • Szyba wytrzymala, maske sie wyklepie. Dzieciak zaplaci z kieszonkowego.

  • powinni w całym internecie i w faktach, panoramie, i w wiadomościach ten filmik puścić bez jakichkolwiek zasłaniań twarzy…to by następny bachor tego nie zrobił…

 2. Do obozu ich…

 3. A GLS parkujący na trawniku ?

 4. A kurawa gdzie filmik

 5. Dzicz miastowa , czym się róźnią od tych z prowincji? Jeśli masz moźliwość wybierz najdroźszą szybę , najdroźszą robociznę tak by rodzice zrozumieli kogo wychowują.Co by było gdyby małemu dziecku butelka spadła na głowę? Takie gnomy nie zdają sobie sprawy z swojego postępowania.

 6. To ewidentna wina kierowcy widoczne zasłurzyl. Znam ulice. Tam tak parkują ze aż brak słów.

 7. Zacytuję klasyka to nie są dzieci to z kur…yny. strach pomyśleć co w tym czasie robiła mamusia.

  • jak to co robiła mamusia…? z kolejnym tatusiem w pocie czoła pracowali nad następną transzą 500+

 8. To się tetaz nazywa bezstresowe wychowanie, w którym dzieci wszystko mogą robić a rodzice tylko mogą pochwalić. Super metoda?

  • A najciekawsze w tym jest, że te fabryczki nawozu, chronione są bardziej niż np. taki poszodowany chcący opublikować ich facjaty dla ostrzeżenia innych.
   I co gorsza wiedząc o tym, wróciły żeby filmować swoje dzieło zniszczenia i gdyby to obublikowały, to spece od bezstresowego wychowania pieprzyliby głupoty, że to przecież dzieci, że nie chciały, że sie tylko bawiły…

   • Już zgnoili. Tyle, że na twarzoksiążce, na prywatnym profilu gdzie poszkodowany wpierw opublikował film.
    Dlatego widziałeś 1/10 z tego, co mogłeś potencjalnie zobaczyć.

 9. Rodzicom radzę robić nowe.

  • teraz się już nie opłaca świnia+ i krowa+ sprawiły że chowanie goowniaków się nie opłaca.

 10. Nie bójmy się aborcji.

 11. A dlaczego zakryta mora tego gowniarza? Pokazać i wyciągnąć konsekwencje. Ja jak robiłem donice to miałem przeje…. w domu

 12. Akcja od 0:33

 13. Na świecie się wszystko pieprzy nawet bachory.

 14. Widziałem cały film na twarzoksiążce, zanim nagrywający zreflektował się, że grozi mu odpowiedzialność karna.
  Rodziców tego gnojka, który potem robił smartfonem fotki zbitej przez kolegę szybie bym przeczołgał nie tylko za szybę, ale i za samochód zastępczy. Pewnie to on tego w białej koszulce (tego na hulajnodze) namówił do rzucania w stronę samochodu.

 15. Co za bydło, bez stresowe wychowanie, zabrac 500+ jak nie potrafi uszanować cudzej własności, a co będzie robił jak dorośnie, lody w ZK.

 16. Nie tylko rodziców pociągnąć do odpowiedzialności ale przede wszystkim dzieciaka bez względu czy ma 10 lat czy 15. Nie jest 3-latkiem niezdającym sobie jeszcze w pełni sprawy z tego co robi. Nieważne czy to była zabawa czy celowe działanie w zemście albo czymkolwiek, nikt zdrowy psychicznie niezależnie od wieku nawet nie próbuje niszczyć czyjejś własności. Powinna być za to surowa kara, poza pieniężną najlepiej jakieś prace społeczne to zaraz się odechce takich akcji i będzie nauczka na długo.

 17. A czemu nie ma głosu?nie wiadomo czy tam nie było jakiejs sprzeczki.a że rzucił to miał szczęście że on butelka nie dostał.

 18. Kurde, wszyscy tutaj nigdy nie zrobili nic głupiego w dzieciństwie. Same ciepłe kluchy, siedzące pod fartuchem mamusi. Dzieciaki robią głupoty, dlatego że są dzieciakami. Mnie goniła Milicja, bo rzucaliśmy korki (ślepaki które pod naciskiem eksplodowały), pod koła przejeżdżających samochodów. Ubaw po pachy. Jeden kierowca twierdził że to były kamienie, bo pękła mu szyba. Nawet milicjant, a mądrzy to oni nie byli, poznał się że szyba to pękła, ale dawno temu. Pogroził nam palcem i kazał spadać do domu. Korków nie zarekwirował.

  • łłooo ale huligan byłeś, musiałeś siać postrach na placu zabaw, od piaskowncy po trzepak.

 19. Może rączki powinni uciąć, bo już się rwą do destrukcji.

 20. pokazać ryje tych bękartów….

 21. Nic nie widać bo szary prostokąt zasłania.

 22. Biedne dziecko …ono na pewno nie chciało tego zrobic ,tylko koledzy go namówili ….teraz bedzie przesłuchiwane przez policję ….taki stres …mam nadzieję ze zostanie otoczone opieką psychologa i będzie zeznawać w specjalnie przygotowanym pokoju dla dzieci

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9083zł 0.17%
  • GBP 5.0121zł 0.64%
  • EUR 4.5497zł 0.04%
  • CHF 4.216zł 0.15%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Eco Piknik nad Zalewem Zemborzyckim. Wspólne działania na rzecz przyrody i nagrody dla uczestników
  Zaproszenie na 100-lecie OSP w Ostrowie Lubelskim
  Fura z kapelą na pokładzie znów wyruszy w drogę. Odwiedzi kilkanaście miejscowości
  Rusza nabór do drużyny Tytanów Lublin
  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina