Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dwuletnie dziecko wypadło z okna kamienicy. Z drugiego piętra spadło na chodnik

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, jakie miało miejsce dzisiaj rano na ul. Garbarskiej w Lublinie. Z okna na drugim piętrze wypadło małe dziecko.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 7 rano na ul. Garbarskiej w Lublinie. Służby ratunkowe zostały powiadomione o małym dziecku, które wypadło z okna. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, chłopczyk przebywał w mieszkaniu wraz z ojcem. W niewyjaśnianych na chwilę obecną okolicznościach wypadł z okna na drugim piętrze i spadł na chodnik. Został przetransportowany do szpitala. Był przytomny.

Badanie alkomatem wykazało, że 32-latek, pod opieką którego znajdowało się dziecko, był trzeźwy. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)

7 komentarzy

 1. czy ci ludzie nie potrafią założyć jakiś zabezpieczeń na okna??? który to już taki przypadek…

  • Jakie zabezpieczenia o czym tu mowa..to jest jedyny „blok” na Garbarskiej zaraz przy przepływie Bystrzycy..w tym bloku mieszka sama patola..ojciec dziecka jest niepełnosprawny ma problemy z chodzeniem ale gdzie był skoro nie widział dziecka? Znam ich..matka wydaje się być ok ojciec lubi sobie „chlupnąć” ale też nie na tyle żeby być zulem menelem..teraz może być nie za ciekawie M!

   • nie wiem skąd jesteś TY, ale ja nie jestem z powiatu lubelskiego, i że tam Bystrzyca płynie to pierwsze słyszę…

    jeśli jesteś z Lublina to trochę żal, że nie wiesz co to za rzeczka a raczej ściek bo to hołota z Lublina z Czerniejówki zrobiła

 2. Człowieku pilnuj dziecka bo ci 500+ zabiorą… i zanim zrobisz drugie to trochę potrwa…

 3. Za Ciebie matka alkoholiczka by nawet 500+ nie dostała, bo z takim ilorazem inteligencji 500+ nie przysługuje.
  A Ojciec pewnie do tej pory żałuję że w porę nie wyciągnął i nie wytarl o pościel.

 4. przykre takich wypadków nie powinno się zdarzać !!!! oby dziecko było zdrowe !

Z kraju