Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dwoje dzieci pod opieką pijanej matki. Kobieta uderzyła córkę w twarz

Do aresztu trafiła nietrzeźwa 30-latka, która opiekowała się dwójką dzieci. Jak wynika z ustaleń policjantów, kobieta uderzyła w twarz swoją 13-letnią córkę.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w jednym z mieszkań w Puławach. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że odbywa się tam impreza zakrapiana alkoholem i w mieszkaniu przebywają dzieci pod opieka nietrzeźwej matki.

Policjanci, którzy pojechali we wskazane miejsce, zastali w mieszkaniu kobietę i dwóch mężczyzn. Wszyscy byli nietrzeźwi. Kobieta miała ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Pod jej opieką znajdował się 7-letni syn oraz 13-letnia córka.

Nietrzeźwa 30-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Dzieci zaś zostały przekazane pod opiekę członków rodziny. Z informacji uzyskanych w sprawie wynikało, że wcześniej kobieta uderzyła swoją córkę w twarz, powodując u niej obrażenia ciała.

Po wykonaniu czynności procesowych w tej sprawie, przesłuchaniu świadków i zabezpieczeniu dowodów, zatrzymana kobieta została przesłuchana i usłyszała zarzut. Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5. O sprawie został także powiadomiony sąd rodzinny.

(fot. lublin112.pl)

20 komentarzy

 1. Czy była Polką, katoliczką i czy była ochrzczona ?

 2. Słuchaczka radia co ma wieprzową twarz

  „Kobieta uderzyła swoją córkę w twarz”, to co ona nie wiedziała, że w Polsce tylko bezstresowo wychowany/na małolat/a może bezkarnie nap…lać rodziców po gębach, albo nawet zabić, bo np. nie dostanie kasy na dyskotekę. ?

 3. Patologia…16 lat w ciąży…super macie swoje 500 plus! Na akcyzie wam się zwraca albo i nie bo na metach kupują….

 4. Ale ten PiS rozpił suwerena

  • Patologia to ci co dzieci nie mają i w wieku 30 lat mieszkają z rodzicami.

   • Wątpię, żeby to była patologia. To raczej dobrze zarabiający i wykształceni ludzie, którzy są na kierowniczych stanowiskach i zarządzają takimi co to dzieci rodziły w wieku 16 lat, a teraz bez wykształcenia muszą tyrać za najniższa krajową. Otwórz oczy to zobaczysz trochę więcej niż zupy i kupy bombelków.

    • Tak dobrze zarabia, że z rodzicami w wieku 30 lat musi mieszkać? Ty się taki urodziłeś, czy mamie z kocyka na beton się wyślizgnąłeś?

 5. Jeszcze jedna Karyna od kieliszka.

 6. Jasnowidz też nie wiedzial

  13 lat temu to nawet wrozbici nie przepowiadali 500plusow.

  • Jak byś miał dzieci to byś wiedział że te gorsze od państwa ledwo na pieluchy starczają.

   • Dagmaro, bo prócz tych groszy od państwa pracować by należało, a nie psioczyć, że PiS za mało „dał” i nic nie robiąc w obawie, że se krzywdę można zrobić, czekać na na cud, albo na powrót Chyżego Rója.

    • do Chichot losu- odlecialeś, nie wiesz może, kto miałby zajmować się dziećmi, niemowlakami, gdy mamusia dzielnie pracuje za najniższą krajową od rana do wieczora , a nie ma rodziny-babci, dziadka itp, który by przejął obowiązki niańki? Czy zdajesz sobie sprawę, jak ciężko dostać miejsce w żłobku, przedszkolu? A co zrobić z dzieckiem już chodzącym do szkoły, gdy świetlica jest krótko czynna, bo samorządom brak pieniędzy do zatrudnienia opiekunów na świetlicę ? Po prostu wystarczy nie mieć dzieci, i po problemie, nieprawdaż ?

Z kraju