690 680 960

Sprawca na komendzie spotkał pokrzywdzonego. Zamienił dozór, na tymczasowy areszt

Do niecodziennej sytuacji doszło na terenie chełmskiej komendy policji. Poszkodowany spotkał tam swojego oprawcę, który przyszedł zgłosić się na policyjny dozór.

W minioną sobotę w jednym z mieszkań w Chełmie doszło do pobicia 31-letniego obywatela Ukrainy. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że spożywał on alkohol z przypadkowo poznanym mężczyzną.

W pewnym momencie został przez niego uderzony butelką w głowę i pobity. Sprawca ukradł mu portfel z dokumentami, pieniędzmi i kartami bankomatowymi oraz telefon komórkowy. Straty oszacował na kwotę ponad 700 złotych.

Poszkodowany wydostał się z mieszkania i wezwał służby. Została mu udzielona pomoc medyczna. Mężczyzna nie potrafił wskazać miejsca, w którym doszło do tego zdarzenia.

W niedzielę, kiedy były prowadzone z nim czynności na komendzie, pokrzywdzony rozpoznał tam sprawcę, który w tym czasie zgłosił się na dozór. Funkcjonariusze zatrzymali wskazanego mężczyznę. Był to 31-latek bez stałego miejsca zamieszkania notowany za przestępstwa przeciwko mieniu oraz życiu i zdrowiu.

W poniedziałek 31-latek został doprowadzony do prokuratury, a następnie do sądu, który zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Chełm)

12 komentarzy

 1. I jest happy end. Fajnie.

 2. Sebix w kajdanach. Trzeba mu spuścić w…l, wzorem tzw. policjantów z Lubina … walenie pałą po jajach i podtapianie. Policmajstry mają do tego zdolności. Bo jak nie być jak się ma martwą pałę 😛

 3. Czego ma się bać taki patologiczny ś,m,ie,ć ,bez stałego miejsca zamieszkania ? Praktycznie niczego ….żadnego mandatu ,wezwania do sądu czy do odbycia kary mu nie doręczą bo gdzie ? Jedyne to jak ma pecha ,tak jak tym razem i spotka przypadkowo na komendzie swoją ofiarę .Takie śmieci powinno się utylizować a nie stosować jakieś żałosne i pozorne „kary ” w postaci dozoru policyjnego …i dziwić się że takiej patologi przybywa …

  • Ogólnie więzienie to nie powinien być hotel, za darmo to chleb i woda do picia oraz zimna woda w kranie woda. Każdy więzień powinien mieć możliwość pracy i za jedzenie, ciepłą wodę, telewizor, pościel itd. powinien płacić z tego co zarobi w więzieniu. A za przestępstwa finansowe tylko praca fizyczna.

 4. I pomyśleć ze świat byłby coraz lepszy ,gdyby taką patologię po prostu likwidować fizycznie

 5. Dlatego mówi się, że „nie ma zbrodni doskonałej” 😀

 6. Spasiony knur jak na bez mieszkania

 7. Te oliwkowe dresy to wszystkim tam rozdaja?

 8. Bezdomny na zimę trafił do aresztu, nie dość, że w ciepełku to jeszcze wikt i opierunek za darmo. To jest dopiero kara…

Kursy walut

 • USD 4.3622zł 0.32%
 • GBP 5.2997zł 0.03%
 • EUR 4.6065zł -0.03%
 • CHF 4.759zł -0.14%

Polub nas