Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dwóch sąsiadów pokłóciło się o miedzę. W ruch poszła siekiera

Pod koniec minionego tygodnia pomiędzy mieszkańcami gminy Bełżyce doszło do nieporozumienia związanego z przebiegiem miedzy rozdzielającej działki. Musieli interweniować policjanci.

Policjanci z Bełżyc pod koniec minionego tygodnia interweniowali w związku z nieporozumieniem, do którego doszło pomiędzy sąsiadami. Mężczyźni skonfliktowani byli o ziemię i nie mogli się pogodzić, co do przebiegu miedzy rozdzielającej działki.

Podczas zajścia pokrzywdzony wykonywał prace polowe. W tym samym czasie na sąsiednią działkę przyjechał sprawca, który zamierzał zaorać pole. Gdy zobaczył swojego sąsiada natychmiast wjechał ciągnikiem na jego grunt. Od razu wysiadł z pojazdu i z siekierą w ręku ruszył na pokrzywdzonego. Sprawca zaczął wymachiwać siekierą przed mieszkańcem gminy Bełżyce oraz wypowiadać groźby pozbawienia życia.

Policjanci interweniujący na miejscu zatrzymali agresywnego 45-latka. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, do których popełnienia się przyznał. 45-latek wyjaśnił, że chciał tylko porozmawiać z sąsiadem, jednak nie potrafił wyjaśnić, po co zabrał ze sobą siekierę.

Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu kara do 2 lat więzienia.

(fot. pixabay.com)

15 komentarzy

  1. typowy kowidianin, katolik

  2. Ja teź woźę siekierę, ale po to by w razie poźaru odciąć przewody od akumulatora??

  3. Od wyjaśniania takich konfliktów jest geodeta. Znam przypadek, że po wznowieniu przebiegu granic różnica była na niekorzyść pieniacza który coś sobie wmówił na kilka metrów wzdłuż całego gospodarstwa. Ale było zdziwienie.

  4. Pìssssssssowski Chrześcijanin ???

  5. Kargul i Pawlak 😀

  6. Dobrze, że nie przeżegnał go kosą po plecach, bo by musiał uciekać za wielką wodę jak Jaśko Pawlak. Ciekawe czy poszło o trzy palce miedzy?

  7. Wiejska szermierka jedno pchnięcie trzy dziury a w niedzielę mocher psi u czarnych wyrazi skruche wplaci daninę i sp…I na rosol

  8. To ten co muwio na niego Dyzio?

  9. Wiśnioki balujo