Dwie osoby zatrzymane po kolizji volvo z radiowozem

Niecodzienny finał miała kolizja pojazdu osobowego z nieoznakowanym radiowozem policji. Mundurowi zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy opowiedzą przed sądem m.in. za posiadanie narkotyków.

W minioną niedzielę na ul. Francuskiej w Białej Podlaskiej doszło do kolizji pojazdu osobowego marki Volvo z nieoznakowanym radiowozem, w którym znajdowali się policjanci z bialskiej drogówki.

23-latka kierująca volvo, podczas cofania, uderzyła w policyjny pojazd. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. W trakcie wykonywanych czynności policjanci poczuli wydobywający się z volvo zapach marihuany, co więcej pod pojazdem znajdowało się zawiniątko z suszem roślinnym. Siedzący jako pasażer 24-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska przyznał, że niedawno wraz ze swoim znajomym palili marihuanę. Zaprzeczył by posiadał jakiekolwiek narkotyki. Mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia.

Policjanci w trakcie prowadzonych czynności w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali 25-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Mężczyzna podejrzewany był o udzielenie środków 24-latkowi. Przy 25-latku oraz w miejscu jego zamieszkania policjanci również ujawnili narkotyki.

W poniedziałek obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty. Młodszy z mężczyzn będzie odpowiadał za posiadanie środków odurzających, zaś jego znajomy usłyszał zarzuty przywozu, posiadania oraz udzielania marihuany, a także kierowania pojazdem pod wpływem środka odurzającego. Mężczyźni przyznali się do winy. O dalszym ich losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

Zobacz również

5 komentarzy

  1. Dyrdymałko Eustachy

    No to gnojki będą mieli miły Nowy Rok.

  2. Gdyby nie kobieta za kółkiem to nic by nie było 🙂

  3. I dostaną tyle co ci za zabójstwo po ochlapaniu.

  4. ach te baby

  5. Przynajmniej honorowi przyznali się do winy. Szacunek. Powinni ich wypuścić.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik – „Umami. Opowieści i przepisy”
European Teqball Tour w Chełmie (wideo)