Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Dwaj nielegalni migranci przeszli po elementach konstrukcyjnych mostu na Bugu. Obaj zostali zatrzymani

Minionej doby kilkadziesiąt osób podjęło próby nielegalnego przekroczenia granicy polsko-białoruskiej. Na terenie powiatu bialskiego funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali dwóch obywateli Kuby, którzy przedostali się na teren naszego kraju po elementach konstrukcyjnych mostu na Bugu.

Wczoraj granicę polsko-białoruską próbowało nielegalnie przekroczyć 68 osób. Na odcinku PSG Mielnik grupa cudzoziemców siłowo forsowała granicę.

Na odcinku PSG Terespol 2 obywateli Kuby przedostało się na stronę polską pod mostem granicznym, przechodząc po elementach konstrukcyjnych mostu na Bugu.

Nielegalni migranci wspólnie ze służbami białoruskimi atakują kamieniami pojazdy Straży Granicznej oraz patrole pełniące służbę w rejonie granicy. Na jednym z zarejestrowanych nagrań widać, jak grupa cudzoziemców nielegalnie przedostaje się do Polski. Wszystkie osoby widoczne na nagraniu zostały zatrzymane.

(fot. wideo SG)

3 komentarze

  1. Przestępcy przeleźli na naszą stronę, nielegalnie przekroczyli granicę, a ich się głaszcze po główkach, pasie jadełkiem, kładzie do łóżeczek, otula kołderkami, bo to przecież ludzie…
    Nic dziwnego, że licząc na pobłażliwe traktowanie obrzucają naszych kamieniami i czym popadnie…

  2. No patrzcie że się, dwóch obywateli Kuby chce do pislandi. Ewenement na skalę światową, jaki tu dobrobyt tylko patrzeć jak nam gondolier z Alaski ściągnie do Kraju swoich przodków.

  3. A nie bliżej było do USA? Ale tam trzeba zap…ć.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo