Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Duży pożar na Felinie. Kilkudziesięciu strażaków walczy z ogniem (zdjęcia, wideo)

W czwartek wieczorem przy ul. Doświadczalnej w Lublinie wybuchł pożar. Ogniem objęty był budynek drukarni, nadal strażacy walczą z żywiołem.

Do pożaru doszło w czwartek około godziny 22.00 w budynku przy ul. Doświadczalnej w Lublinie. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze w drukarni. Na miejscu interweniowało kilkudziesięciu strażaków z PSP w Lublinie oraz okolicznych OSP, policja, pogotowie energetyczne, a także ochrona obiektu. Na miejsce zadysponowano również strażacką cysternę z wodą.

Obecnie działania prowadzi około 10 zastępów strażaków. Sytuacja została już opanowana. Jak relacjonowali nam Czytelnicy w szczytowej fazie pożaru ogień widoczny był z obwodnicy miasta. Obecnie nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Cały czas trwają działania gaśnicze. W trakcie pożaru doszło do zawalenia się stropu.

Działania strażaków mogą potrwać jeszcze kilka godzin. Nie ma jeszcze informacji dotyczących przyczyn pojawienia się ognia.

wideo Bartosz

wideo Bartosz

wideo Bartosz

wideo lublin112.pl


(fot. lublin112.pl\nadesłane Bartosz)

5 komentarzy

  1. W trakcie pożaru doszło do zawalenia się stropu. No i czemu tu się dziwić jak projektanci tegoż stropu nie przewidzieli, że może byś wylane tam tony wody. Miał prawo nie wytrzymać ciężaru nawodnienia.

    • Brawo! Na to czekałem! Fachowy i merytoryczny komentarz. W wypowiedzi daje się odczuć wielką wiedzę z zakresu inżynierii budownictwa oraz pożarnictwa… Brawo i proszę o więcej.

  2. będą bloki…

  3. Czy to drukarnia PERFEKTA? 🙁

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112