Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Duże utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Łęczna po zderzeniu czterech pojazdów

W poniedziałek rano w Turce doszło do zderzenia czterech pojazdów. W rejonie kolizji występują duże utrudnienia w ruchu, na miejscu pracują strażacy oraz policjanci.

W poniedziałek rano na drodze krajowej nr 82 w Turce, na trasie Lublin – Łęczna, doszło do zderzenia czterech pojazdów – BMW, skody, hyundaia i hondy. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja.

Obecnie zablokowany jest jeden pas ruchu, pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilkadziesiąt minut. Po obu stronach zdarzenia utworzył się sznur pojazdów.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia pojazdów.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

4 komentarze

  1. zepchnąć szroty do rezerwy a nie blokować drogę

    • „miki” – w Polsce blokowanie dróg ponad wszelka przyzwoitość jest dyktowane PN (Polska Norna) i nie umiejętnym parkowaniem przybyłych strażaków, a zwłaszcza tych przybyłych nie na ratunek, a do kibicowania.

  2. Cztery uszkodzone pojazdy, przynajmniej jeden radiowóz, ze dwie karetki pogotowia i z pięć wozów strazy pożarnej – prawdę napisano: mogą być spore utrudnienia zanim się rozjadą „do siebie”.

  3. Zna ktoś jakieś szczegóły?

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo