Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Duże siły policji na Marszu Równości. „Nie doszło do zakłóceń porządku publicznego lub łamania prawa” (zdjęcia)

Podczas sobotniego Marszu Równości duże siły policji dbały o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia oraz mieszkańców miasta. Nie doszło do zakłóceń porządku publicznego lub łamania prawa.

W sobotę policjanci zabezpieczali przebieg III Marszu Równości w Lublinie. Funkcjonariusze, przygotowując się do wydarzenia, podjęli działania mające na celu zapobieganie możliwym zagrożeniom.

Czynności prowadzone były w wielu obszarach. Uczestniczyli w nich policjanci pionów prewencji, ruchu drogowego i kryminalnego. Policjantów wspierali mundurowi z innych garnizonów. Prowadzone działania, skierowane były na zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom zgromadzenia oraz mieszkańcom miasta.

W trakcie tegorocznego marszu nie doszło do zakłóceń porządku publicznego lub łamania prawa. Policjanci kierowali ruchem drogowym oraz skupili się za zapewnieniu ładu i porządku publicznego. Policyjne patrole dbały również o bezpieczeństwo osób wracających do domu.

(fot. lublin112.pl)

72 komentarze

 1. Ja to lubię bigos i jakoś nie muszę się z tym publicznie obnosić, nie potrzebuję poklasku i podziwu jaki to ja jestem inny. Zboczeńce lubią paradować, bo to prowokacja. Liczyli nawet na jakąś przemoc a tu zonk nie ma afery.

  • Różnica jest taka, że za lubienie bigosu nikt Cię nie wytyka palcami, nie grozi pobiciem gdy widzi Cię jak jesz, nie robi na nienawiści do lubiących bigos polityki i nie zgłasza ustaw zakazujących Ci mówienia o tym, że jedzenie kapusty jest całkiem normalne.

 2. Policja ma Land Cruisera? Ktoś wie czy to coś przed chłodnicą to jakiś radar ?

  • Jest to modulator dźwięku, kiedyś był umieszczany w belkach sygnalizacyjnych (tzw. kogutach), a teraz głównie w takich miejscach

 3. Dlaczego ja mam płacić za ochronę zboczeńców?!

  • może inaczej dlaczego twoje pieniądze są przewalane na niepotrzebne rzeczy,
   zboczeńców?? to musisz mieć problem ze sobą, wiesz dobrym sposobem jest nie zaglądanie kto z kim śpi, oczywiście obnoszenie się z tym typu takie marsze nie przynoszą im żadnych efektów poza odwrotnymi do zamierzonych. sam może znasz osoby homoseksualne, jednak takie osoby nie obnoszą się z tym jak grupa tych pomylonych osób co musi każdy widzieć że są nie tegez.
   jezeli chodzi o zboczeńców to więcej tego jest w kościele.

 4. nie rozumiem te sama Osoby idą z hasłami „Matka mi powiedziała, nie jestem grzechem”
  a jednocześnie są za aborcją…..nienarodzone dzieci nie mogą wyjść na ulice i manifestować sowich praw One też mają prawo do życia i bycia Kim chcą…HIPOKRYZJA

 5. Kiedyś tacy ludzie mieli trochę wstydu. Teraz paradują i wdzięczą się do kamer.

 6. więcej patrolu jak tęczowych xD i na co idą nasze $…