690 680 960

Duże siły policji na Marszu Równości. „Nie doszło do zakłóceń porządku publicznego lub łamania prawa” (zdjęcia)

Podczas sobotniego Marszu Równości duże siły policji dbały o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia oraz mieszkańców miasta. Nie doszło do zakłóceń porządku publicznego lub łamania prawa.

W sobotę policjanci zabezpieczali przebieg III Marszu Równości w Lublinie. Funkcjonariusze, przygotowując się do wydarzenia, podjęli działania mające na celu zapobieganie możliwym zagrożeniom.

Czynności prowadzone były w wielu obszarach. Uczestniczyli w nich policjanci pionów prewencji, ruchu drogowego i kryminalnego. Policjantów wspierali mundurowi z innych garnizonów. Prowadzone działania, skierowane były na zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom zgromadzenia oraz mieszkańcom miasta.

W trakcie tegorocznego marszu nie doszło do zakłóceń porządku publicznego lub łamania prawa. Policjanci kierowali ruchem drogowym oraz skupili się za zapewnieniu ładu i porządku publicznego. Policyjne patrole dbały również o bezpieczeństwo osób wracających do domu.

(fot. lublin112.pl)

72 komentarze

 1. Ja to lubię bigos i jakoś nie muszę się z tym publicznie obnosić, nie potrzebuję poklasku i podziwu jaki to ja jestem inny. Zboczeńce lubią paradować, bo to prowokacja. Liczyli nawet na jakąś przemoc a tu zonk nie ma afery.

  • Różnica jest taka, że za lubienie bigosu nikt Cię nie wytyka palcami, nie grozi pobiciem gdy widzi Cię jak jesz, nie robi na nienawiści do lubiących bigos polityki i nie zgłasza ustaw zakazujących Ci mówienia o tym, że jedzenie kapusty jest całkiem normalne.

 2. Policja ma Land Cruisera? Ktoś wie czy to coś przed chłodnicą to jakiś radar ?

  • Jest to modulator dźwięku, kiedyś był umieszczany w belkach sygnalizacyjnych (tzw. kogutach), a teraz głównie w takich miejscach

 3. Dlaczego ja mam płacić za ochronę zboczeńców?!

  • może inaczej dlaczego twoje pieniądze są przewalane na niepotrzebne rzeczy,
   zboczeńców?? to musisz mieć problem ze sobą, wiesz dobrym sposobem jest nie zaglądanie kto z kim śpi, oczywiście obnoszenie się z tym typu takie marsze nie przynoszą im żadnych efektów poza odwrotnymi do zamierzonych. sam może znasz osoby homoseksualne, jednak takie osoby nie obnoszą się z tym jak grupa tych pomylonych osób co musi każdy widzieć że są nie tegez.
   jezeli chodzi o zboczeńców to więcej tego jest w kościele.

 4. nie rozumiem te sama Osoby idą z hasłami „Matka mi powiedziała, nie jestem grzechem”
  a jednocześnie są za aborcją…..nienarodzone dzieci nie mogą wyjść na ulice i manifestować sowich praw One też mają prawo do życia i bycia Kim chcą…HIPOKRYZJA

 5. Kiedyś tacy ludzie mieli trochę wstydu. Teraz paradują i wdzięczą się do kamer.

 6. więcej patrolu jak tęczowych xD i na co idą nasze $…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska