Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

„Driftowała” na parkingu supermarketu. Uderzyła w budynek, była nietrzeźwa (zdjęcia)

Wkrótce przed sądem stanie 19-latka, która driftowała pojazdem osobowym na parkingu supermarketu. W trakcie swoich „popisów” młoda kobieta uderzyła w budynek sklepu. Badanie alkomatem wykazało, że była nietrzeźwa.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed północą przy jednej z ulic Włodawy. Podczas patrolowania miasta policjanci zauważyli uszkodzoną elewację supermarketu. Po przejrzeniu zapisu z monitoringu miejskiego ustalili przebieg zdarzenia i udali się do właściciela auta. W jednym z mieszkań we Włodawie policjanci zastali 19-latkę, która przyznała się, iż to ona kierowała autem marki SsangYong.

Młoda kobieta przekazała, że na parkingu przy markecie „driftowała”, w wyniku czego uderzyła w elewację budynku uszkadzając ją. Razem z nią w aucie była koleżanka, którą zabrała na przejażdżkę.

Następnie kobiety odjechały z miejsca. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kierującej wykazało, że miała ona ponad promil alkoholu w wdychanym powietrzu.

19-latce pobrano krew do badań retrospekcyjnych. Kobiecie nie zatrzymano prawa jazdy, bo w ogóle nie posiadała uprawnień do kierowania samochodem. Wkrótce sprawą zajmie się sąd.

19-latce za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat więzienia, a za kolizję drogową i brak prawa jazdy wysoka grzywna.

„Driftowała” na parkingu supermarketu. Uderzyła w budynek, była nietrzeźwa (zdjęcia)

„Driftowała” na parkingu supermarketu. Uderzyła w budynek, była nietrzeźwa (zdjęcia)

(fot. Policja Włodawa)

19 komentarzy

  1. Na początek powinna zaliczyć 100 dni odsiadki. Reszta kar później.

  2. wieśniaczka się doigrała, patolstwo do zagrody 😛

  3. jak pijana dziala AC czy nie?

  4. Brat rodzony szwagra żony

    Karyna nie opanowała ogromnej mocy stalowego potwora.

  5. A za ucieczkę z miejsca zdarzenia to już nic nie ma?

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo