Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Drewniana ryba, firanka do kuchni czy logo od malucha? Giełda Staroci i Wyprzedaż Garażowa w Lublinie (zdjęcia)

Lubelska Giełda Staroci oraz zlokalizowana po sąsiedzku Wyprzedaż Garażowa jak zawsze cieszyły się sporym zainteresowaniem. Oba wydarzenia są największe w naszym regionie, więc ściągają miłośników starych przedmiotów.

Ostatnia niedziela miesiąca to już tradycja, że plac Zamkowy w Lublinie jak też jego okolice zmieniają się w ogromny bazar. W tym przypadku jest jednak tylko jeden asortyment. Mowa o przedmiotach, które czasy nowości już dawno mają za sobą. Giełda Staroci, bo o niej mowa, pomimo chłodu jak zwykle zgromadziła tłumy miłośników tego typu rzeczy.

Nie inaczej było na zlokalizowanej tuż obok, gdyż na parkingu targowiska Pod Zamkiem Wyprzedaży Garażowej. Z założenia jest to miejsce, gdzie każdy może sprzedać niepotrzebne mu przedmioty zalegające w garażach czy piwnicach. Wydarzenie to skierowane jest do miłośników wyprzedaży i poszukiwaczy ciekawych przedmiotów jednak często też nazywane jest młodszą siostrą Giełdy Staroci.

Podczas niedzielnego przedpołudnia, w obu miejscach jak zawsze można było znaleźć dosłownie wszystko. Począwszy od ubrań, poprzez rękodzieła, części samochodowe, rowery, medale i odznaczenia, rzeźby, sprzęt elektroniczny, książki, zabawki, obrazy, narzędzia codziennego użytku na antykach skończywszy.

 

4 komentarze

  1. Pracownik_urządskarbowy

    Dzięki za informację, będziemy tam.

  2. Jeszcze nie byliscie? Co wy robicie ostatnio? Stołki się przykleily do …

  3. #70 lenin dla towarzyszy z europarlamentu – kiedyś moskwa dziś bruksela aby przy korycie

  4. A ja ciągle powtarzam, że ten zakład z Boguchwały, który produkuje zabytkowe rzeczy ostatnio obniżył poziom. Chyba najwyższa pora przerzucić się na chińskie zabytki.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo